2733
2739
من سه هفته پیش تشنج کردم چهارروزهم بستری بودم.قبلشم دوساله ک سرگیجه وسردردداشتم.خسته میشدم دیگه نا نداشتم.حرص وجوش زیادمیخوردم.ک یدفعه برام همچین اتفاقی افتاد
؟
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتربهم قرص داده مصرف میکنم.هرماه گفتم بیاپیشم.گرسنگی وخستگی وحرص وجوش هم گفت برات خطرناکه.ام ار ای نوارمغز سی تی اسکن ونوارقلب همش سالم بودم.خیلی میترسم
2742
عزیزم ببخشید یه سوال ازت میپرسم. ممنون میشم جواب بدی استارتر جان.

وقتی تشنج میکنی،درد هم داری اون موقع تشنج؟ بعدش چی؟
خدایا تورا به آبروی فاطمه زهرا(س) همه ی مارو عاقبت بخیر بفرما http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1419405
اولین بارم بود.داشتیم باشوهرم صبحانه میخوردم.داشتم صحبت میکردم یکدفعه ب لکنت افتادم فکم جابجاشد.افتادم لرزیدم.بیهوش شدم.تایکساعت منگ بودم.دوباره فهمیدم ک توبیمارستانم.مادرشوهرم وپدرشوهرم داشتن بادکترثحبت میکنن.تازه کم کم حالم اومدسرجام.وقتی فهمیدم کلی ب حال خودم گریه کردم.دردنداشتم.ولی ایشاللاکه سرهیچکس نیاد.خیلی حس بدیه
2740
2706