2752
2734
عنوان

زندگیم ب بمبست خورده کم اوردم

139 بازدید | 21 پست

خاهن قضاوتم نکنید

باردارم ولی نمیخام ب دنیا بیارم سه هفتس کارم گریس 

نمیتونم باهاش کنار بیام باز خدا همه چی از اول خدای جوونمو بگیر دیگه راضیم بمرگم این چه زندگی نیارم دنیا خدا نابودم میکنه بیارم بازم زندگیم خودم نابود میشم میخاک یکم زندگی کنم جوونی کنم برم بیرون فارغ از اینکه دلم پیش بچم باشه خدایا غذاشو خورد...دلم میخاد برم باشگاه برم کلاس نقاشی بیرون برم صبحا برم ورزش دیگه با دوتا بچه کوچیک چطور میشه چندسال دیگه از عمرممو تو دستشویی سپری میشه با این حجم از افسردگی بیماری روانی بعد زایمانم خودکشی کنم 

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا

قربون بزرگی خدا برم😊ما داریم وق میکنیم واسه یه بچه خدا بهمون نمیده بعد یکی نمیخواد خدا چندتا چندتا میده 

مونده تو حکمت خدا 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه متاهلی که اینکار ها رو بذار بعد حاملگی خسته میشی  عزیزم یه ذره جادو جنبل کن، هرچند من فک میکنم یه بخش جالب مامان شدن اینه خدا بهت یه عروسک زنده میده وای باهاش بازی کنی ولی اگه نامشروعه با سیگار بکشش هرچند اونطوری هم میشه انداختش کلا سیگاری فک کنم بتونه باز بچه دار شه

همیه این کارارو با دوتا بچه میتونی بکنی بچه دوم اینقدر انرژی وعشق به ادم میده که نگو  منم دومی رو نمیخواستم الان دارم باهاش عشق میکنم از بس دلسوز منه وکمکم میکنه تو همه کارها مخصوصا محبت مادرانه اش به من

من بچه ندارم و کابوسم اینه بچه دار بشم و عمیقا حال شما رو میفهمم

اصلا بابت فکرت احساس گناه نداشته باش

به شماتت های  بقیه که میگن ناشکری نکن هم گوش نکن

اگه شرایط مالی رو داری با یه مشاور کاربلد صحبت کن

همسرت حامیته؟

ناخواسته بود؟ منم طرز تفکر شمارو دارم فک نکنم هیچ وقت ازدواج کنم

اره فک کن پنچ ساله نتونستی درست بخابی حالا یکم روبرو شدم باز بیخابی یکساله توهم همه بیماری ممنکنو زدم رسما ی روانیم تا بخودم اومدم حالا دومی

امضات برای بارداریه اولته ؟؟ صبر کن این افسردگیه اول بارداریه. منم سر پسر دومم این حال رو داشتم ۵ مثقال زعفرون سابیدم دم کردم ولی تا اومدم بخوره پرتش کردم داد زدم با خدا حرف زدم گفتم خودت به دادم برس . منم توی غربت ، بی کس و کار ، با شوهری که حتی شب از خواب بیدار نشد منو برای زایمان ببره خودم نشستم پشت رل رفتم بیمارستان و حتی برگشتنی هم خودم ترخیصش کردم و برگشتم خونه ، ولی به خدا الان نگاه پسرم میکنم میمیرم از اون فکرا ، هممیشه بهم لبخند میزنه اخلاقش عییینه خودمه . هممه ی جونمه

منم سابقه سقط عمدی دارم ، بعدش دو سال اصلا خودم نبودم ینی ببین شدم یه کثافته گناهکار. بدتررررین ادمی شدم که ممکن بود بشم . از پدر اون بچه هم جدا شدن بعد از سقط ینی زندگیم کلا ترکید . هنوزم به بچه فکر میکنم شرگ تمام وجودم و میگیره . تو اگر تجربه ی سقط من و داشتی مثل من، سره بارداری پسرم ، کوتاه میومدی

من بچه ندارم و کابوسم اینه بچه دار بشم و عمیقا حال شما رو میفهمم اصلا بابت فکرت احساس گناه نداشته ب ...

انقد حالم بده همین الانش باشوهرم بحثم شده بعم میگه تو همیشه ی مشکلی داری یکساله توهم بیماری ناعلاج زدی الانم بارداری واست ی توهم جدیده فقط تعنه کنایه از شوهرم تو این حال جهنمی نشنیده بودم وقتی پنچ سال از زندگیت فقط فکر قسطایی وقتی فقط ی بار مسافرت رفتی بعد پنچ سال وقتی همیشه تو زندگی اولیتت خودمم نیستی وقتی بارداری دندون سالم تو دهنت نیست

اره فک کن پنچ ساله نتونستی درست بخابی حالا یکم روبرو شدم باز بیخابی یکساله توهم همه بیماری ممنکنو زد ...

منم سره همین بارداری که میگم تصمیم سقط داشتم کلی هم افسردگی داشتم بیست جلسه نوروفیدبک رفتم تمام مدت بارداری ارامبخش هم مصرف میکردم . ولی گذشت