2733
2734
عنوان

معتادان راکوتانی بیاین

55 بازدید | 26 پست
بچه ها من ۶ روزه دارم راکوتان میخورم از کی عوارضش شروع میشه؟؟؟ الان هر روز دارم جوش ریز میزنم رو صورتم ... روزی ۲ تا حداقل بعد روزی دو بارم با صابون نوباکتر صورتمو میشورم ک خشک بمونه و جوش نزنه... وقتی صابون میزنم جوشام خشک میشه سریع... قبلا خودمو میکشتم جوشام خشک نمیشد... مسلما از هفته اول تا آخر هفته دوم باید جوشام بیشتر بشه دیگه... لبمم خشک نشده هنو... نکنه رو من تاثیر نداااااره؟؟؟؟!!!
ابری میشه چشمام😭😢 یه روزی که اون روز دور نیست/ من التماست میکنم🙇 برگرد ولی مقدور نیست 💔
فراموش نکن: حتما با معده پر قرص رو بخور از خوردن لبنیات چرب پرهیز کن چیبس و پفک و سوسیس و کالباس رو بزار کنار تا میتونی آب بنوش مواد آرایشی بهداشتی فقط بدون چربی! حتما از قطره مرطوب کننده چشم استفاده کن کرم دور چشم حتما بزن، ازش کمی هم به دور لبت بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میا جان همه رو تقریبا رعایت میکنم ولی ممکنه اثر نکنه؟
ابری میشه چشمام😭😢 یه روزی که اون روز دور نیست/ من التماست میکنم🙇 برگرد ولی مقدور نیست 💔
2742
نه چقدرمی خوری؟
ذهنیت ما تعیین میکنه روزمون چجوری بگذره👅 از پیله تنهاییت بیرون بیا😉 و از سختیهای پیش روت درس بگیر👌 همین سختیهاست که تو رو میسازه💓 پس امروز یه روز خوبه🐾 مگه اینکه با فکر دیروز خرابش کنی😜
2740
2706