2737
2734

ثواب داره

غم و غصه تنهایی دنیا رو دلم سنگینی میکنه

فقط نپرسید چی شده

بدبیاری پشت بدبیاری پشت بدبیاری

خسته شدم

دیگه توان ندارم

یه جمله بهم بگید زانوهام جون بگیره بتونم بایستم😔

هرچی که بلدید. هرچی به ذهنتون میرسه.

اصلا نصیحتم کنید

اگه نمیتونید تو رو خدا دعا کنید خدا ازم راضی بشه بمیرم خلاص بشم دیگه ادامه دادن واسم سخته.

بنظرتون میشه یه روزی زندگی منم از این سیاهی دربیاد رنگ بگیره؟

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد از هر سیاهی یه روشنی وجود داره 🌿

یه روشنی که اصلا انتظارشو نداری به روت باز میشه 😍

غصه هات و کنار بزار به چیزای مثبت زندگیت فکر کن به اتفاقای خوب به رویاهات 💖

پسرای عزیز تر از جانم وقتی غم و غصه دارم تو چشای شما که نگاه میکنم همه چی رو فراموش میکنم  قربون چشاتون برم به من زندگی دوباره میدن هربار و هربار وقتی اشک میریزم با دستای کوچولوتون اشکامو پاک میکنید میگید مامانی چی شده گریه نکن گریم بند میاد چون دستای شما گرمی بخش وجود منه 😍❤🧿
2731
ب‍‌چ‍‌گ‍‌ی ن‍‌ک‍‌رده ب‍‌زرگ ش‍‌دی‍‌م جوان‍‌ی‍‌ ن‍‌ک‍‌رده پی‍‌ر ش‍‌دی‍‌م 🖤🥀🕊 |•🥺💜•|

این الان انرژی مثبت بود فرستادی 😶😑

پسرای عزیز تر از جانم وقتی غم و غصه دارم تو چشای شما که نگاه میکنم همه چی رو فراموش میکنم  قربون چشاتون برم به من زندگی دوباره میدن هربار و هربار وقتی اشک میریزم با دستای کوچولوتون اشکامو پاک میکنید میگید مامانی چی شده گریه نکن گریم بند میاد چون دستای شما گرمی بخش وجود منه 😍❤🧿

توکل کن بخداویکم دیگه صبرکن تاببینی پایان شب سیه سفیداست ....فقط هیچوقت کفرنگو،بیتابی نکن وشکربگو..امتحانات الهی روسربلندوموفق بیرون بیای ...چون برعکس هم رفتارکنی مشکلاتت حل نمیشه لااقل بادوستی باخداامیدداری که معجزه زندگی توهم اتفاق میفته ،منکه همیشه اینجوری ایمان داشتم وسختترین مشکلاتمم حل شدن درعین ناباوری 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
2738

انشاالله زندگیتون رنگ شادی بگیره. اما گاهی وقتا این خود ماییم که رنگ سیاهی رو روی زندگیمون می‌پاشیم. 

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️