2737
2734
اینم بگم سال ساخت یکی از این واحد ها بیست سال باشه،یکی حدود شیش هفت سال ساخت،حالا با این اوصاف نظر بدین میام میخونم
یه پسر دارم شاه نداره..صورتی داره ماه نداره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ما یه آپارتمان حدود پنجاه متری داریم،داریم زندگی میکنیم،یه پولی دستمونه هممیتونیم این واحد بفروشیم پولشو جنع و جور کنیم یه واحد هفتاد متری بخریم بریم زندگی کنیم،هم میتونیم این پول رو بریم یه واحد نقلی بخریم ژکیشو بدین اجاره
یه پسر دارم شاه نداره..صورتی داره ماه نداره...
2738
من اگه بودبم یه خونه بهتر میگرفتم. پول برا ارامشه .
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
مامان بنیامین اشتباه من رو تکرار نکن. ما یه خونه داریم که توش نشستیم . پول دستمون بود به جای اینکه این خونه رو بزرگ تر و شیک تر کنم افسوس اشتباه کردم یه خونه دیگه خریدیم در همین حد. الانم دیگه شوهرم سختشه دو تا خومه رو بفروشه و یه بزرگترشو بخره. اگه برمیگشتم گذشته اصلا اصلا اینکارو نمیکردم.
یه مامان مهربون...
من اگه یه خونه بخرم دیگه میرم دنبال عشق و حال.الان متاسفانه از همه چی میزنیم بلکه یکم پس انداز کنیم تا شاید یه خونه بتونیم بخریم
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
2706