2733
2734

شیر کاکو کیک شکلاتی🗿

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیپس پیاز و جعفری و ماست وموسیر😋😋😋

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2731

نون تست و نوتلا یا حالا هر شکلات صبحانه دیگه ای(ولی نوتلا بهتر میشه)

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
قورمه سبزی های خودم 😋با کوبیده حالا یا کباب رودکی یا هاشم 😁😁😁😁شیراز  با ماست خیار و پیاز ...

وااااای دلم کشید

ساعت ۱۰ صبح من کباب و پیاز و ته چین از کجا بیارم؟😬😑😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

گردو با همه چیز 🤣

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
وااااای دلم کشید ساعت ۱۰ صبح من کباب و پیاز و ته چین از کجا بیارم؟😬😑😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣عزیزم 

خودمم خیلی دلم خواست 

من جمعه ها همیشه همین ترکیبو دارم ...طول هفته که قورمه سبزی درست کنم فورا یه ظرف پر میکنم میذارم فریزر برای جمعه 😁😁

🤣🤣🤣🤣🤣عزیزم  خودمم خیلی دلم خواست  من جمعه ها همیشه همین ترکیبو دارم ...طول هفته که ...

عااالی😍❤️

2706