2733
2739
عنوان

قهر

136 بازدید | 17 پست

از دیروز ظهر تا الان با نامزدم قهریم

نه زنگ زده

نه پیام داده

هیچی..

و اینکه تقصیر اون بوده نه من 

تا حالا اینقدر قهرمون طول نکشیده بود

خیلی حالم بده همش ب فکریم دلم تنگه چیکار کنم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزار دلش تنگ شه بهش زمان بده

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
2731

سعی کن این مدت رو با اهنگ و رقص بگذرونی 

و اول بهش پیام نده

توی زندگی کشترک این دعواها و قهر ها هست همه ی ما تجربش کردیم منتاها باید مدیریت کنیم 

بعد از اینکه نامزدت بهت پیام داد یا حضوری اومد و عذر خواهی کرد بهش بگو عذرخواهیشو میپذیری و بعد از احساسی که داشتی بهش توضیح بده 

مورد مشابه  برام پیش اومده ک بعد دوروز نامزدم بخم‌زنگ‌زد چرا زنگ‌نزدی بهم‌اصن‌خبر نداشت من قهرم ...

آخه همیشه زنگ میزد بهممممم محال بود بیشتر از 3 ساعت بشه زنگ نزنه

2740
اون اصن قهر نیس😂کار پیش اومده براش .زنگت میزنه خودش.وقتس میگی مقصره پس بهتره بذاری خودش منت بکشه

نه اونم قهره

آخه شبم پیام شب بخیر نداد

بعد آنلاین میشه ولی اصلا انگار نه انگار

سعی کن این مدت رو با اهنگ و رقص بگذرونی  و اول بهش پیام نده توی زندگی کشترک این دعواها و قهر ...

هوووعف هی میخوام هواس خودم پرت کنم ولی باز ذهنم میره سمتش

هوووعف هی میخوام هواس خودم پرت کنم ولی باز ذهنم میره سمتش

طبیعیه خب آدمی دیگه 

ولی بنظرم پاشو یه حرکتی بزن اصلا کمد لباساتو بریز بیرون دوباره بچین پاشو خونه رو جارو برقی بکش یا هرچیز دیگه ای 

2706