2752
2734
خوب برودکترخوشگلم استرس زیادتپش قلب شدیدمیاره برات دراینده میتونی کنترل کنی استرست

تپش قلب ک دارم 💔 

از استرس همه چیم بهم ریخت همه برنامه ریزی هایی ک کرده بودم😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه قبول نشم بدبختم بدبخت 💔  از استرس میام گوشی برمیدارم  وگرنه گوشیم هیچی نداره  ...

میگم دیگه اروم باش استرس چی  برو بخون درستو  اصلا استرس نداشته باش عزیزم ایشالا قبولی باید چه درسی بخونی؟

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

یکی از لحظاتی که حال دل من خیلی خوب بود و خیلی آروم بودم زمانی بود که درس میخوندم.الان هم گاهی اوقات کتاب میخونم وقتی صفحاتش رو لمس میکنم هنوزم حس خوبی دارم

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
حفظم نمیشه چجوری حفظ میکنی تو؟

همزمان که می‌خونی بنویس سریع حفظ میشی 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

[QUOTE=340094642]خودم گفتم ببین گفتم من 

اهان معذرت میخوام اشتباه متوجه شدم❤️

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
یادم میره بعد خوندنش

اول یه بار کلی بخونیدمفهوم رو متوجه شدید دوباره هرچی که مهم هستش رو بنویسید خودتون متوجه میشید چقدر خوب یاد میگیرید ولی این نوع یادگیری یکم زمان می‌بره 

2706