2737
2734
عنوان

چطور میشه که بچه ام پوستش سفید بشه ؟با تغذیه ممکنه؟کممممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 92490 بازدید | 41 پست
بسیاری از صفات جسمی و روحی کودک وراثتی می باشد اما استفاده بعضی از میوه ها ، سبزی ها و غذاها می تواند در بعضی از صفات کودک اثر گذارد .

به گزارش ایونا ، رنگ پوست نوزاد ، بهترین معرف کبد و غدد داخلی مادر است .

بنابراین برای این که فرزندانتان رنگ و روی خوبی داشته باشد و کبدش هم سلامت باشد در هنگام آبستنی به سراغ دوستان کبد بروید بهترین دوست کبد ، روغن زیتون است .

غیر از روغن زیتون ، روغن ماهی ، کره ، روغنهای نباتی ، خیار ، کاهو ، کاسنی ، هویج زرشک ، عناب و نعنای دم کرده برای خوش آب و رنگ شدن نوزاد فوق العاده موثر است .

خوردن میوه و سبزی هایی که ویتامین ث دارند در رنگ طفل موثر است و آنان را زیبا می کند .

رنگ خفه و تیره

خوردن غذاهای مانده و فاسد ، مخصوصا گوشتی که تولید مسمومیت می نماید ، رنگ نوزاد را تیره و مایل به زرد می کند .

پر خوری و علاقه به خوردن غذاهای یکنواخت رنگ کودک را تیره و خفه و مایل به زردی می نماید .

استنشاق دود زغال ، سیگار کشیدن و حتی در اتاقهای پر جمعیت نیز در تیرگی رنگ نوزاد دخالت دارد .

رنگ مو

1)برای آن که نوزاد موی مشکی داشته باشد :

برای مشکی شدن موی سر نوزاد ویتامین د لازم است .

بنابراین استفاده از حرارت آفتاب در حد متعادل و خوراکی های که ویتامین های آن را دارند می تواند در مشکی شدن موی اثر بگذارد و نیز استفاده از غذاهایی که دارای مواد گوگردی هستند .

خوشبختانه گوگرد در اغلب غذاها مخصوصا پیاز ، سفیده تخم مرغ ، کلم ، خیار ، ترب به مقدار کافی موجود است ، افراط در خوردن شنبلیله نیز مو را مشکی می کند .

1) برای خرمایی شدن موی نوزاد :

وقتی مادر ویتامین به قدر زیاد داشته باشد و از ویتامین آ به مقدار زیاد استفاده کند موی نوزادش خرمایی می شود .

خوردن روغن ماهی هنگام حاملگی به این موضوع کمک می کند .

3)برای این که نوزاد سرخ مو شود :

وقتی آفتاب به سر و بدن مادر نرسد و مصرف ویتامین ها علی الخصوص ویتامین د کم باشد موی نوزاد سرخ خواهد شد پوست این اطفال چربی کمتری دارد .

2) بور شدن موی سر نوزاد :

وقتی به علل زیر ویتامین د به جنین نرسد موی او بور می شود

- مادر زیاد استحمام نماید

- مادر به قدر کافی از نور آفتاب استفاده نکند

- نطفه کمی علیل بوده یا متعلق به یک مرد الکلی باشد و یا آمیزش به هنگام مستی پدر باشد و یا مادر الکلی باشد .

- نطفه متعلق به یک مرد پیر بوده یا اساسا نیروی جنسی کافی نباشد .

برای اینکه نی نی شما خوشگل و خوش و آب و رنگ شود شما باید ابتدا کبد خود را تصفیه کنید . یعنی در واقع اول باید خودتان خوشرنگ شوید.
اگر کبد خود را از سموم پاک کنید هم پوست خودتان شفاف و خوشرنگ می شود هم پوست نی نی.
چه چیزهایی برای کبد خوب است ؟
عرق کاسنی اصل
اگر پیدا نکردید می توانید ریشه کاسنی را بگیرید بجوشانید با عسل مرغوب مخلوط کنیدو هر روز 2 الی 3 لیوان نوش جان کنید.

ای بابا یه سوال کردما!!!! چقدر ریختین سرم خودم میدونم سبزه ها بانمکن چون خودم یکی از خوشگل بانمکاشونم ههههههه ولی خوب ادم جایز الخطاس دیگه میخوام بدونم چه جو میشه که اوجو میشه!!!
نگین و رادین همه ی هستی من ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فاقا جان من پستتونو پاک نکردم ..!!!احتمالا مشکل از سایته البته کامبوتر منم خرافه با موبایل اومدم الان بازم ببخشید اگه ناراحت شدی.
نگین و رادین همه ی هستی من ...
2728
عزیزم اول اینکه سالم باشه ولی میگن دوغ و ماست وشیر وبه وسیب بی تاثیر نیست من خودم زیاد خوردم الانم بچه ام خیلی سفید شده البته خودمم پوستم سفیده .اینم بگم این چیزا که گفتم پایه ی علمی نداره.سوره ی یوسف رو زیاد بخون.
اشک در چشمان من طوفان غم دارد ولی خنده بر لب آورم تا کس نداند راز من
2740
واه خوب دوست داره بچش سفید و خوشکل باشه . چرا می توپین بهش.

ولی به نظر منم این مسایل فقط ارثیه و هیچ راهی برای دخالت درش نیست
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
اتفاقا خیلی هم خوبه که به فکر زیبایی بچه ات هستی ، سلامتی که حرف اول رو میزنه ولی میشه به تغذیه روی رنگ پوست اثر گذاشت.
انسانهای پوست سفید همیشه تمیز و مرتب به نظر میان . خوردن آب پرتقال در 3 ماه اول و روغن زیتون و ذغال اخته و کاسنی رنگ پوست رو روشن میکنه . اگر ژنتیک بچه هم سبزه باشع رنگش رو سبزه روشن میکنه و کدر نمیشه پوست نوزاد.
امیدوارم به دردت بخوره .
منم نی نی دارم برام دعا کنید سالم باشه و خوشگل....
خداوندا هر سه فرزندم را به خودت میسپارم در همه حال محافظشان باش
گلم من و شوشو سفیدیم مثل برف ولی دخترم گندمی شده........من تمام دوران بارداریم روغن زیتون طبیعی.....میوه هفته ای 6 کیلو میخوردم......اما بچم از خودم تیره تر شد......شنیدم آب دریا بچه رو بور میکنه....
2706