2733
2734
عنوان

چطور میشه که بچه ام پوستش سفید بشه ؟با تغذیه ممکنه؟کممممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 92489 بازدید | 41 پست
ما بچه برادریم که بدنیا اومد خدا خدا میکردیم سبزه بشه مو مشکی و چشم مشکی .حالا از اون طرف خانواده زنداداش اینا دعا میکردند بور و چشم رنگی .خدا جای حق نشسته سبزه مو مشکی چشم مشکی کرد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

آخه ما بور دوست نداریم. بنظر من مخصوصا پسر باید سبزه باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما بچه برادریم که بدنیا اومد خدا خدا میکردیم سبزه بشه مو مشکی و چشم مشکی .حالا از اون طرف خانواده زنداداش اینا دعا میکردند بور و چشم رنگی .خدا جای حق نشسته سبزه مو مشکی چشم مشکی کرد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخآخه ما بور دوست نداریم. بنظر من مخصوصا پسر باید سبزه باشه

چون حرف شما به کرسی نشست خدا جای حق نشسته 

هر مادری در مورد فرزندش حق داره 

چقدر گرفتارین به خدا

همین کارها رو کردن خاندان شوهر که پشت سرشون انقده حرفه

2731
من تا میتونستم تو بارداری شیر و ماست و به و سیب و گلابی و روغن زیتون خوردم ولی همش بی تاثیر بود و دخ ...

نگو که شوهرم منو میکشه بس که گلابی خوردم الان سه ماهه همش و هر روز گلابی می خورم

چون حرف شما به کرسی نشست خدا جای حق نشسته  هر مادری در مورد فرزندش حق داره  چقدر گ ...

نظر شما محترم.اما سعی کن مثبت به قضیه نگاه کنی شاید من منظورم از این حرف یچیز دیگه بوده دوست عزیز که شما نمیدونی . پس چه بهتر زود قضاوت نکنی و دیگران را با حرفت نرنجانی

2738
نظر شما محترم.اما سعی کن مثبت به قضیه نگاه کنی شاید من منظورم از این حرف یچیز دیگه بوده دوست عزیز که ...

عزيزم اگه بقيه هم دقت مي كردن متوجه ميشدن كه منظور بدي نداشتي... من كه متوجه شدم شوخي بوده. خودمم پسر سفيد دوست ندارم البته سفيد خوشگل هم داريم اما پسر مشكي جذابتره... بچه وقتي كوچولو هست سفيد باشه همه بيشتر دوسش دارن اما وقتي بزرگ ميشن سبزه و جذاب باشه بهتره البته سالم بودنش و صالح بودنش تو اولويته