2737
2734

من از دیروز تاالان نخوابیدم چند ساعت دیگه کلاس دارم تا عصر امتحان سختم دارم 

ازبیخوابی سرم داره میترکه نمیتونم چشامو باز کنم 

چکار کنم؟توگوشی هم نمیچرخم نمیدونم چرا نخوابیدم 

😭😭میترسم امتحانمو خراب کنم .ارائه هم دارم

ای وای چقد زندگیم بده 😭

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

به جای اینکه استرس داشته باشی برای یک ساعتم که شده بخواب ، بدون استرس ریلکس کن ، چشماتو ببند و آروم بخواب ساعت بزار که بیدار بشی ، چقدر زندگیم بده یعنی چی دختر ؟ بخاطر همین زندگیت بد شد ؟ مردم با هزار و یه مشکل عجیب و غریب و آخرالزمانی دارن دست و پنجه نرم میکنن این حرفارو نمی زنن ، ناشکری نکن هممون خیلی وقتا اینطوری میشیم ریلکس باش آروم باش سعی کن بخوابی اگه هم خوابت نبرد یه قهوه یا نسکافه بخور برنامه هات و که گذروندی بعد از ظهر بگیر بخواب 

عزیزم شاید بخاطر استرس پنهان امتحانه منم سر ی امتحانم اینجوری شدم حدود دو روز و نصفی نخابیدم سوالا رو برگه موج میزد....انقد خابم میومد ولی نمیبرد بعد امتحان خوب میشی انشاءالله 

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
به جای اینکه استرس داشته باشی برای یک ساعتم که شده بخواب ، بدون استرس ریلکس کن ، چشماتو ببند و آروم ...

۰زندگیم جالب نیست اصلا اگه ازدواج میکردم بهتر بود بخدا خب منم دل دارم دوستام هرروز سفر میرن باشوهراشون من له شدم زیر درس و غربت 😭😭

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....
2706