2733
2734
عنوان

شوهرم بیکار چیکار کنم 😔😔

1466 بازدید | 22 پست
سلام از کجا شروع کنم جی بگم شوهرم ۷ ماه بیکار دوتا نی نی شیر به شیر دارم از یه طرف بچه اولم باید کلاس گفتار درمانی و بازی درمانی بره خدایاااا با این خرجهای گرون نمیدونم چکار کنم ؟؟؟
اگه مشهدی میتونم کمکت کنم
ﻧﻪ ﺷﻨﺒﻪﻫﺎﯼ ﻣﻼﻝﺍﻧﮕﯿﺰ ﻧﻪ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪﻫﺎﯼ ﺧﺴﺘﻪ ﻭﺳﻨﮕﯿﻦ ﻧﻪ ﺟﻤﻌﻪﻫﺎﯼ ﮐﺴﻞ ﻭ ﺩﻟﮕﯿﺮ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﭘﻨﺞﺷﻨﺒﻪﻫﺎﯼ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻫﻔﺘﻪ ﻣﻦ ‏«ﺗﻮﺷﻨﺒﻪ»ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻮﺭﺍ میبینم.مادرم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجا زندگی میکنی یلدا جان
ﻧﻪ ﺷﻨﺒﻪﻫﺎﯼ ﻣﻼﻝﺍﻧﮕﯿﺰ ﻧﻪ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪﻫﺎﯼ ﺧﺴﺘﻪ ﻭﺳﻨﮕﯿﻦ ﻧﻪ ﺟﻤﻌﻪﻫﺎﯼ ﮐﺴﻞ ﻭ ﺩﻟﮕﯿﺮ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﭘﻨﺞﺷﻨﺒﻪﻫﺎﯼ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻫﻔﺘﻪ ﻣﻦ ‏«ﺗﻮﺷﻨﺒﻪ»ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻮﺭﺍ میبینم.مادرم.
2728
2738
ارایشگری واقعاشغل خوبیه برای خانوماواقایون همسایه قریمی مادرم ایناوضع مالی خوبی نداشتن تادیپلمم بیشترنخوندن هردوتاداداشارفتن ارایشگزی یادگرفتن اول یه صندلی احاره کردن بعدمغازه گرفتن والانم دوتاشون مغاره جدادارن ماشین مدل بالاخریدن خونه خریدن سروتیپ زناشونم بیسته بیسته ولی هم مشتری دارن تازه داداش کوچیکه خرج پدرمادرشم میده ازصبح میرن مغازه تا11شب خدابکارشون برکت بده اینقدخوشحال میشم میبینم وضع مالیشون خوب شده والبته چندتتی دیگم میشناسم همینجورخیلی درامددارن بنشطرم خیلی شغل خوبیه برای کساییکه ناامیدمیشن ازشرکتاوادادات وکارای دیگه
2706