2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

براي لاغرى ميخوري؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
2738
بله منم همینطوری بودم به مرور درست میشه

فایده ای داشت ولستون؟؟؟میل جنسی رو کم میکرد؟؟من قبلا سرترالین میخوردم سردرد شدیدداشتم ومیلم کم شده بود

هانای عزیزم۹۴/۱۲/۲۶اومدبغل مامانیش
وزن رو پایین میاره؟من یه مدت خوردم برای افسردگیم اصلا لاغر نشدم فقط یکم بیخیال شدم نه کامل که خیلی ف ...

من حالت بیقراری وپانیک هم دارم تقریبا یهوازخود بیخود میشدم

من حالت بیقراری وپانیک هم دارم تقریبا یهوازخود بیخود میشدم

تاثیری داشت؟انشالله زودتر خوب شی

من یه دوره خیلی افسرده شدم و خیلی اضطراب شدید داشتم دکتر بهم داد ، شنیده بودم باعث خنده میشه ولی نه تو وقتش اونقدر گریه میکردم شدید ، شاید به من نیفتاد ، نمیدونم فقط بعضی وقتا معده م سوخت ، کامل دوره رو نخوردم یکم زمان گذشت از ناراحتیی که پیش اومده بود زمان درست کردو حالم بهتر شد دیگه قطع کردم

نه وزن رو خیلی پایین میاره؟؟من خودم۵۷کیلوبودم😬

نميدونم والا ، اما شنيدم براي لاغري ميخورن ، ولي در كل قرص خوبي نيست ، ترك كردنش سخته 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
تاثیری داشت؟انشالله زودتر خوب شی من یه دوره خیلی افسرده شدم و خیلی اضطراب شدید داشتم دکتر بهم داد ، ...

سرترالین رو که میخوردم حال روحیم بهترشده بود ولی قطع کردم بعدازیکسال شروعشد یجوری بودم انگاررفتم دکترچندروزیه فلوکستین میخورم اونم بادوز پایین شروع کردم

سرترالین رو که میخوردم حال روحیم بهترشده بود ولی قطع کردم بعدازیکسال شروعشد یجوری بودم انگاررفتم دکت ...

منکه تاثیری ندیدم ولی تو اقواممون میگفتن خیلی خوبه و بیخیال میکنه آدم اصلا گریه ش نمیاد

نخوردم سرترالین ، شاید اون خوب باشه

با دکترت مشورت کن ، من افسردگی گرفتم دیگه اصلا با کسی تماس نمیگیرم ، تنهایی و سکوت رو انتخاب کردم

2706