2733
2734
عنوان

کیافلوکستین میخورن

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 67 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر واسه داشت ها مون شاکر باشیم که نور علی نو میشه منم خداروشکر

گرفتارشدیم خواهر نهورم نمیشه میخورم تهوع وسرم سنگینه نمیدونم چیکارکنم

هانای عزیزم۹۴/۱۲/۲۶اومدبغل مامانیش
2731
اضطرابتون خوب شد؟؟چطوری توروخدا

ماجرای من خودش یه کتابه ولی همین قدر بهت بگم یه مدت از بس بیمارستان بستری میشدم همه خانوادم نگران شده بودن یه بار حالم خیلی خراب شده بود تنها بودم تو خونه فقط تونستم زنگ بزنم اورژانس و ....از اونجا من اعزام کردن مرکز استان میگفتن بیماری این خانم جدیه!!! یه دکتر اونجا بود که خداخیرش بده بعد از کلی ازمایش و سونوگرافی بهم گفت خانم شما سن و سالی ندارید مشکلی هم ندارید فقط استرس به این روز انداخته شما رو ...از همین لحظه عامل استرس رو از زندگیت حذف کن به خدا قسم از وقتی با خانواده شوهرم رابطم رو قطع کردم خییییلی بهتر شدم خدا رو شکر ..البته هنوز هم فتنه های اونا ادامه داره و من گاهی دچار استرس میشم ولی دیگه یاد گرفتم بی اهمیت باشم و نبینمشون ..شما عزیزم ببین مشکل زندگیت کجاست ؟ببین علت دلهره و نگرانیت چیه؟ریشه این استرس لعنتی رو بِکن...

ماجرای من خودش یه کتابه ولی همین قدر بهت بگم یه مدت از بس بیمارستان بستری میشدم همه خانوادم نگران شد ...

منم هرروز یجام دردمیکنه میرم دکتر میگن مشکلت عصبیه فقط😏

هانای عزیزم۹۴/۱۲/۲۶اومدبغل مامانیش