2733
2739
عنوان

کتک زدن معلم به پسر کلاس ششم

808 بازدید | 46 پست

حس میکنم ازبلندی سقوط کردم تازه الان  تونستم بیام ازبقیه بپرسم چکارکنم پسرم دوروز پیش ازمدرسه برگشت وازفرداش سردرداش شروع شد تاحدی که کارش به مسکن کشید بعدکه تعریف کردمعلمش که آقاست فقط به خاطر اینکه برگشته  باپشت سریش  یه صحبتی کرده اونم زمان درس نبوده اول باخط کش بعدمیگه دودستی چندین بارضربه زده به سرش اونم یه آقای هیکلی اصلا دارم دیوونه میشم .چکارکنم برم آموزش وپرورش ؟ کجا این روانی رو معرفی کنم خداازش نگذره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم برو مستقیما شورای حل اختلاف شکایت کن 

خدا ازش نگذره 

اصلا حق نداشته امانت مردمو بزنه

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...
2740

به خواهر زاده من معلمشون گفته بود گوه نخور بشین سرجات  تو اشتباه میکنی‌‌‌‌.... به بچه کلاس اولی اینحرفو زده بود خب الانم بچه ها لوسن از اینحرفا نشنیدن ک..خواهرم  رفت مدرسه دار ندارو پدرمادرشو اورد جلو چشاش که تو بیجا میکنی ب بچه من فحش میدی من تاحالا به دخترم از گل نازکتر نگفتم😂

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
اول به مدیر مدرسه بعد هم به آموزش و پرورش شکایت کنید و سفت و‌سخت پیگیر باش خواهشا پناه و امید فرزندت ...

بره آموزش و پرورش سعی میکنن آرومش کنن و صلح بدن 

مستقیم باید بره شورای حل اختلاف

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...
دیروز ومدرسه نرفته اینقدرسردردداشت یه عده روانی که بایدبرن تيمارستان شدن معلم

ان شالله پسرتون چیزیش نشده و زودتر خوب بشه 

والا من خودمم معلمم، اصلا جرات نداریم یه دانش اموزامون بگیم تو، دیگ چه به برسه کتک 

همش درحال دخترم و گلم گفتن هستیم، میخان مارو بخورن بچه ها، چون اداره میگه نباید کوچیکترین تنبهی باشه 

شما بنظرم اول برو پیش خود معلم، بپرس جریان چی بوده، با مدیر درمیون بذارید 

دیروز ومدرسه نرفته اینقدرسردردداشت یه عده روانی که بایدبرن تيمارستان شدن معلم

من جای شما بودم شدید پیگیری میکردم خواهشا منو تگ کن ببینم تا کجا پیش رفتی خیلی ناراحت شدم 

2706