2752
2734
عنوان

کتک زدن معلم به پسر کلاس ششم

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 46 پست
یه جاهایی جیغ لازمه ۳۰ تابچه زبون نفهم همزمان وسط درس شروع میکنن ور زدن صدات به هیچکدوم نمیرسه. اگه ...

نه دیگه نه جیغ بزنی نه به بچه ها بگی ساکت هیچی فقط باید نازشون کنی 

همینایی ک میگن وااای جیغ زد داد زد خودشون نیم ساعت سر کلاس با بچه ها باشن دیوانه میشن

مطمئنین پسرتون راست میگه؟ اخه همچین چیزی نیست دیگه

همسر من تو اداره هست 

اگر بدونی روزی چند تا کتک کاری میشه میاد تعریف میکنه 

اکثرا هم معلمای آقا هستن 

خانم ندیدم کتک بزنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بله به خانم ۴۶ ساله🤦‍♀️کلا معلم های جدید اینشکلی نیستن این قدیمیا شورشو دراوردن تو بداخلاقی و بد عن ...

اره معلمای جدید یه سری خوبیت دارن قدیمیا هم یه مدل.جدیدا بروز تر و فقط تعداد کمی بی حوصله هستن.از طرفی هم تجربه قدیمیا رو ندارن

معلم دوست پسرم ،روزای اول مهر یه سیلی محکم زده بود تو گوشش،ب حدی ک لپش قرمز شده بود،(درسو اشتباهی نوشته بود)مامانش رفت مدرسه آنقدر داد و بیداد کرد ک معلمه رو بیرون کردن،دولتی هم هستن،شده معلمو اخراج کنن ،نترس و اقدام کن، 

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱
2731
همسر من تو اداره هست  اگر بدونی روزی چند تا کتک کاری میشه میاد تعریف میکنه  اکثرا هم معل ...

عه پس ما سر و کار نداریم نمیدونیم

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
از کی دانش آموزا دوس پسر شدن😂😂😂

منم چند بار خوندم تا متوجه شم😂

رفیق پسرشون منظورشونه

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
از کی دانش آموزا دوس پسر شدن😂😂😂

متوجه نشدم🙄🙄🙄

منظورم همکلاسی  پارسال پسرم بود ک امسال کلاسشو جدا کردن،🙄

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱

م جای شما بودم همون دیروز مدرسه رو رو سرش خراب میکردم

حتما امروز اول برو مدرسه بعد آموزش و پرورش شکایت کن

آموزش و پرورش و حتما حتما برو تا تو پرونده این معلم روانی ثبت بشه شکایت شده ازش

خدا لعمتش کنه  اکثر معلمها روانین دیدم که مبگن پسرم دبستانه معلمها اینقدر جیغ میکشن داد میرنن ...

دادزدن که طبیعیه... خصوصا برا ناظم ها ... وگرنه بچه ها حساب نمی‌برن ازت. خصوصا پسرها .‌‌‌‌.   

به نظرشما جوابی میگیرم من کرمانشاه زندگی میکنم.مدرسه روعوض کنم ؟ چه کاری بهتره.دوسال یه مدیربود باکا ...

اصلا مدرسه اش عوض نکن . اینطوری بهش یاد میدی تو موقعیت های سخت به جای جنگیدن و موفق شدن فرار کنه یا کوتاه بیاد

به نظرشما جوابی میگیرم من کرمانشاه زندگی میکنم.مدرسه روعوض کنم ؟ چه کاری بهتره.دوسال یه مدیربود باکا ...

اول شکایت کن. دوستم معلم دخترش الکی بهش نمره قابل قبول و نیاز به تلاش داده بود و بدرفتاری و ... پیگیری کرد خیلی زیاد. ناظم هم پشت معلمه درآمده بود. نهایتا اداره هم ناظم و هم اون معلم مدرسه رو به جای دور فرستاد و از اون مدرسه رفتن.

حالا بچه شما که کتک خورده زودتر نتیجه میگیری به شرطی شاهد یا مدرک داشته باشی