2733
2734
عنوان

سلام بچه ها میخواستم بگم زایمان طبیعی من خیلی راحت بود اصلا نترسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 58 پست
بچه ها من با این مقایسه با استخوان شکستن موافق نیستم دردش زیاده ولی نه اونجورا من اخر زایمان چون لگنم خیلی جالب نبود بچه هی میرفت بالا ، یه ماما بالای شکممو فشار میداد بچه بره پایین بعد یه بهیار اومد کمک شروع کرد به فشار اوردن زیر دنده م، هی میزد رو دنده م و فشار ناجوری وارد میکرد تو چهاردرد زایمان که دیگه سخت ترین قسمتشه، گفتم اهای خانمممم، دنده مو داری میشکنی یعنی درد دنده که تازه نشکسته بود فقط تحت فشار بود برای من از درد زایمان مشخص تر و بدتر بود
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دردش مخصوصا اخرش موقع زور زدن، بیشتر کلافه کننده و مستاصل کننده س به نظر من، تا شدید
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
شیوا خدا خیرت بده تو تاپیکای زایمان خیلیییییییییی قشنگ وباحوصله همه چیو توصیف میکنی.

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

2731
آه چقدر تاپیک طبیعی زیاد شده من دارم گروه گروه بچه هارو میزائونم چند ساله😀
مرسی دانا😍 من تجربه خودمو میگما ممکنه متفاوت باشه با دیگری
همین تجربه شخصیت خیلی آدمو راهنمایی میکنه

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

2740
1. دردش مثل درد پریوده؟چون من دردای پریودم خیلی وحشتناکه 2. از روشای بی حسی و اینا مثل اپیدورال استفاده کردی؟ 3. ورزش های قبل زایمان داشتی؟ 4. از شروع بیرون اومدن بچه تا آخرش چقدر طول کشید؟ 5. کلا این روشای کمک کننده مثل زایمان در آب و اینا به درد میخوره؟ ببخشید زیاد بود 6. برش اپی خیلی بزرگ بود و چند تا بخیه خوردی؟
من از اینا میخوام[smiley]s/sm06.gif[/smiley]
2706