2737
2739
عنوان

سلام بچه ها میخواستم بگم زایمان طبیعی من خیلی راحت بود اصلا نترسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 58 پست
ماساژ سینه باعث زایمان زودرس میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو بارداری تحریک سینه خوب نیست تمام هاله قهوه ای رو بذار دهن بچه با دو انگشت نوکشو نگهدار فرو کن تو دهنش به مرور خوب میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
وحشتناکه ... شکنجه تدریجی
2740
عزیزم کدوم بیمارستان زایمان کردی؟ توروخدا واسه منم دعا کن که بتونم
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
مریم جان تو تاپیکت گفتی هر سوالی دارین بپرسین اما جواب بعضی سوالارو ک سوال منم هس ندادی گلم وقت کردی بیا قشنگ توضیح بده ب تجربت نیاز دارم راسی قدم نورسیده ات هم مبارک خدا حفظش کنه...
ماله همه که یه جوری نیس یکی راحته یکی سخته

سلام خوبی همیشه به تیکرت نگاه میکزدم بالاخره زایمان کردی؟چطوربود؟طبیعی بود؟من طبیعیم

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!