2733
2734
عنوان

شوهرم خسیس شده

81 بازدید | 4 پست

شوهرم جدیدا خسیس شده.دوساله عروسی کردم

قبلا میگف هرچی دوس داری بخر.هرقیمتی بود.براخودش نمیخرید برامن میخرید.منم خدایی ادمی نبودم ک خرج کنم.بیشتر از خودش مواظب پولش بودم میخواستم سرمایه گذاری کنه هرچی درمیاورد میدادم طلا میگرفتم.بدون اجرت و دست دوم.همه مغازه هارو میپرسیدم طلا دست دو دارن یا نه.طلا نو هارو دوس داشتما ولی میگفتم ن حیفه پول اجرت بدم

حالا چن وقتیه میگه چرا انقد نت میخری.فروشگاه میریم میگ بیسکوییت براچیته شکلات خرج الکیه خرید چرت وپرت میکنی وفلان

امشب بعد دوسال که یه مدل بادی ویکتوریا سکرت ومیخواستم وقیمت اصلش۱۲۰۰بوده تخفیف خورده بود ۶۵۰.گفتم منکه این همه وقته مبخوامش بزار بخرم حالا

یجوری عصبانی شد.۶۵۰دادی ب یه عطر.این همه خرج واجب هس و فلان.من میرم سرکار سر ۱۰۰تومن چونه میزنم بااین و اون تو میری ۶۵۰پول بادی میدی.جوابشم دادما ولی خیلی بهم برخورد

الان نمیدونم خودم اینجوریش کردم از بس نخوردم نپوشیدم.یا عوض شده

سالی یه مانتو شیش ماه یبار یه روسری میخرم

اعصابم خورده چشمام اشک جمع شده.خب اگ زندگی متاهلی این بود ک میموندم خونه بابام منت بابام سرم بود بهتر از منت شوهره که کلفتی و بشوربساب وبپزشم کنم وبچه داریشم کنم و خونواده بدتر از عنش هردم ب دیقه رو اعصابم برن

مرد هرجور باهاش برخورد کنید، همون میشه.

چون متوقع نبودید شده این. البته من براساس چیزای که دیدم میگم..شاید هم اشتباه کنم.

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم داشتم راه تورو میرفتم با این تاپیک سرم به سنگ خورد

نکن.عادت میکنن.دیگ میخوان فتوسنتز کنی غذا هم نخوری

همه کارا وظیفت میشه.خیاطی.بشوربساب.پخت وپز همه وعده.مریض حق نداری بشی

کاش ب منم یکی بود که میگفت