2733
2739
عنوان

برم یا بمونم؟تو رو خدا شما بگید

157 بازدید | 22 پست

من تو یه شهر کوچیک زندگی میکنم با همسر و دو تا بچه ۱۴ و ۱۲ساله ما از تهران که شهر خودمون بود اومدیم اینجا اصلا هیچ کدوم حاضر نیستیم تهران زندگی کنیم به خیلی دلایل حالا اینجا شغل دوم راه انداختیم در کنار کار دولتی همسر جا افتادیم ۸ ساله اینجاییم همه چی خوبه طبیعت بکر امنیت آدمای خوب ولی امکانات صفر درمانی صفر فقط یه بیمارستان داره یه پاساژ بچه ها و خودم خسته شدیم از بی امکاناتی تصمیم گرفتیم بریم مرکز استان یعنی نزدیک ترین شهر به اینجا که امکانات زیادی داره ولی همسر تا دو سال دیگه باید با۸ تومن حقوق از شغل دولتی اش بیاد بیرون بریم اونجا باید شغل دوم رو از صفر شروع کنیم تویه شهر بزرگ با کلی خرج و دوتا بچه نوجوون تو خرجمون میمونیم نریم اینجا حتی کمترین امکانات درمانی رو نداره حتی سینما نداره شما بودین چی کار میکردین برم مرکز استان بی پول یا بمونم اینجا بی امکانات؟

ماشین ندارین بخواین برای خرید یا سینما وقت بزارین؟؟؟

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پولم نداشته باشی که نمیشه از اون امکانات استفاده کنی

راهش خیلی دوره؟ همنجا بمونین حالا مثلا ماهی یکی دوباره  برین اونجا خرید یا سینمایی چیزی اگه خودتونم ماشین دارین که بهتر

2742

حیفه یکم دیگه تحمل کن شوهرت بازنشسته بشه دست و بالت بازتر بشه...موقعیت سختیه بخواین از صفر شروع کنین برای شغل دوم مخصوصا که اینجا جا افتادین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
خب پولم نداشته باشی که نمیشه از اون امکانات استفاده کنی راهش خیلی دوره؟ همنجا بمونین حالا مثلا ماهی ...

آخه اینجا حتی یه پاساژ نداره بریم دور بزنیم افسردگی گرفتیم

2740
حیفه یکم دیگه تحمل کن شوهرت بازنشسته بشه دست و بالت بازتر بشه...موقعیت سختیه بخواین از صفر شروع کنین ...

دو سال دیگه گفتن بازنشست میشه با ۸ تومن پول این قانون کارشه از اول میدونسته

اون شهر که امکانات داره و به ما نزدیکه ۳ ساعت فاصله اس

عیبی نداره..با دوتا شغل پرمشغله هستین هر روز که نمیری پاساژ گردی سینما...ماهی یبار وقت بزارین برین سه ساعت تو راه هم ف.ال و هم تماشا....تا موقع بازنشستگی شوهرت حسابی پس انداز کنین بعد برین با دست پر...موفق باشین همیشه..نکات مثبت رو ببین منفیا نزار رو زندگیت تاثیر بزاره و پررنگ بشن برات.به نظرم یکم دیگه تحمل کنین حیفه ..اگه خدای نکرده زیاد مریض میشین و مشکلت بیمارستانه اون یه چیزی..هیچی مهمتر از جون و سلامتی نیست ولی اگه بنیه ی خانواده ت قویه و اونجا کارتون راه میوفته به صلاحه ریسک نکنی چون شوهرت شغلشو از دست میده و بقول خودت باید از صفر شروع کنین.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دو سال دیگه گفتن بازنشست میشه با ۸ تومن پول این قانون کارشه از اول میدونسته

مثل برق و باد رد میشه این دوسال هم...اینهمه تحمل کردی اینم روش....بازنشستگی که گرفت هم اون هست میتونین شغل تون رو گسترش بدین توی شهر بزرگتر..این نظر منه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اینجا معتاد نداره دزد نداره امنیت داره قشنگه ولی امکانات صفر بیمارستان فقط یکی درمانگاه برای کل شهر فقط یکی سینما نداره پاساژ فقط یکی کلاس و این چیزا خیلی محدود شهر نزدیک بزرگ همه چی داره ولی تا بیایم سر پا بشیم حداقل ۴ سال زمان میبره اینم بگم اینجا اتوبوس به تهران فقط دو تا داره فقط یه ساعت مشخص راه آهن و فرودگاهم نداره برای مواقع اضطراری خیلی سخت میتونی خودتو برسونی تهران اگر کاری پیش بیاد

2706