2752
2734

گفت ازت تحقیق کردیم مشکلی نداری ولی پرخاش کردی و این در شات معلمی نیست ! این کتاب و بخون و امتحان بده...

بچه ها من پرخاش نکرده بودم ... فقط معاون بخاطر بیماریم و عملی که کرده بودم و استراحت مطلق بودم ک مجبور شدم دو ماه و تیم مرخصی باشم بهم گفت مفت خور و منم با صدای بلند زدم زیر گریه و گفتم من فقط مریضم😔

خوب الان مشکلت چیه؟

ی کتابه دیگه.بخون و امتحان بده

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما معلمی میتونید به سوال من جواب بدید؟ دخرم پایه دوم ابتدایی هست معلم قران ۱۰ صفحه تدریس نکرد و امت ...

من دبیرم و دقیق کار معلم ابتدایی رو نمی دونم ولی اگر از اون ده صفحه نگرفته فکر نکنم مشکلی باشه

2731
خوب الان مشکلت چیه؟ ی کتابه دیگه.بخون و امتحان بده

یعنی مشکلم دیگه حل شد...

هنوزم می ترسم

اسم کتابم ویژگی های یک معلم خوب

وقتی میخونم میبینم واقعا من کاری نکردم ...من عاشق بچه هام

یعنی مشکلم دیگه حل شد... هنوزم می ترسم اسم کتابم ویژگی های یک معلم خوب وقتی میخونم میبینم واقعا م ...

ببین بعضی وقتا مجبوری طبق سلیقه اوناپیش بری.

بنظرم کتاب خوندن و امتحان دادن چیز بدی نیست ک بخوای جبهه بگیری.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

عزیزم مشکلت حل شد ؟؟

از چند هفته پیش که تاپیک زدی یادم موندی برات دعا کردم از ته دل...

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
عزیزم مشکلت حل شد ؟؟ از چند هفته پیش که تاپیک زدی یادم موندی برات دعا کردم از ته دل...

سلام آبجی خیلی ممنونم 

ازتون . رفتم امتحان دادم با اینکه حقم نبود....با اینکه فقط مریض بودم.....با اینکه از گل نازک‌تر به بجه ها نگفته بودم....

رفتم گزینش استان گفتن مشکل اخلاقی ندارین ولی نباید پرخاش می کردین....منم گفتم به خدا معاون بهم گفت مفت خور منم بلند گریه کردم و گفتم من فقط مریضم..... امتحان دادم شکر خدا خوب بود.....