2733
2734
عنوان

برم یا بمونم؟تو رو خدا شما بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 22 پست
مثل برق و باد رد میشه این دوسال هم...اینهمه تحمل کردی اینم روش....بازنشستگی که گرفت هم اون هست میتون ...

بازنشست بشه حقوق میشه ماهی ۸ الان ۱۰ هست شغل دوم هم تا بخواد جا بیفته اونجا ۴ سال زمان میبره همه میگن اونجا شغل خوب نیست هم اینجایی ها هم اونایی که مرکز استانن 

ولی اینجا افسردگی گرفتم سر و ته شهر کلا ده دقیقه اس گاهی از شدت بی حوصله گی دو هفته از خونه بیرون نمیرم بچه هام بدتر از من اینجا پول داریم امکانات نه اونجا پول کم داریم ولی امکانات هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی اینجا افسردگی گرفتم سر و ته شهر کلا ده دقیقه اس گاهی از شدت بی حوصله گی دو هفته از خونه بیرون نم ...

من اگه بودم میموندم فعلا...تا هم پول داشته باشم هم امکانات

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2731
برای تفریح یا کار باید ۳ ساعت بریم تا مرکز استان😭

۸سال دوام آوردی...دندون رو جیگر بزار دوسال روش...اینجا جا افتادین اینکه میگی امکانات دارم ولی پول ندارم ...مثلا بی پول چجوری بری پاساژ خرید کنی؟؟؟نمیدونم دیگه عزیزم..انشاالله هر چی صلاحته همون بشه.

الان دستت پول داری ولی افسردگی گرفتی که نمیتونی خوشگذرونی کنی ...اگه بری  از صفر شروع کنی باز افسردگیت دوبرابر میشه پشیمونی سودی نداره چون بدون پول فقط باید تو پاساژا پشت ویترین باشی و حسرت بخوری...

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
۸سال دوام آوردی...دندون رو جیگر بزار دوسال روش...اینجا جا افتادین اینکه میگی امکانات دارم ولی پول ند ...

خوب دو سال دیگه بازنشست بشه حقوق مون کمتر میشه الان ۱۰هست دوسال دیگه ۸ میدن ماهی دوسال صبر کنم یا نکنم فرقی نداره برامون اینکه میگم بریم مرکز استان یا نه برای همون یکی دو سال دیگه اس