2752
2734
عنوان

شوهرم به شدت معتاد بازی کلش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 49 پست
باران وقتی میاد کنارم دراز میکشه بازی میکنه..به منم گیر میده بازی کنم...میتونم بیخیال باشم؟
امشب برای ماندنمان استخاره کن....اما به آیه های بدش اعتنا نکن👪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه مدت همینکارو کردم..ولی اخه نمیشه..میلی بهش ندارم.از بازیه..از اینکه رو گوشیم نصب باشه..از اسمش وار اتک نیرو اکانت از همه چیز متنفرم
الهی مهسا بارداری اینقدر گریه نکن واسه بچه خوب نیست خدا بگم چیکارشون کنه شوهر من کلش بازی نمیکنه ولی دائم سرش تو گوشیه دیوونه کرده منو تمام حرفای ما شده راجع به شبکه های احتماعیش
خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
2731
یه موت من با شوهرم با هم بازی میکردیم من دیگه حوصله شو نداشتم گذاشتم کنار ولی الان شوهرم بازی میکنه اما چون خودم بازی میکردم برام قابل تحمله
برای حامله شدن همه مامانای منتظر یه صلوات بفرستید مرسی
همدم شوهر من مدل گوشیش از ماه من پایین تره...بعد کلا شبا من میخوابم اون با گوشیه من بازی میکنه...
همدم استاد دانشگاهه الانم که دانشگاه تعطیله...بعدم کار پروژه و پایان نامه انجام میده توخونه کلا ور دل من نشسته منو حرص میده
کلش رو بزن تو کَلَش بعد هم عزیزم برو کلش نصب کن هی اتک بزن بهش بپکونش یا یه گروه پیدا کن پول بده بهشون برن بپکوننش حذفش کنن اصلا
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
مهدیه خودش کلن داره اونم لول 6 با منو دنیامو زندگیم عوضش نمیکنه...نمیتونم بازی کنم بدم میاد ازش خودشم لولش بالاس ولی بازی میکنه
مهسا جون حرص نخور با حرص خوردن تو که اون درست نمیشه باز جای شکرش باقیه فقط بازی میکنه شوهر من یه سره تو اینستا و لاین و تل گرام میدونم زنا و دخترا بهش پیام میدن اعصابم داغون میشه
خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.