2733
2734
عنوان

شوهرم به شدت معتاد بازی کلش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 49 پست
الان دیشب من حالم بد بود دلم میخواست کنارم باشه انقدز کم محلی کرد خوابیدم صبح باز پاشدم تا توی کلشه کلی گریه کردم
امشب برای ماندنمان استخاره کن....اما به آیه های بدش اعتنا نکن👪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادش بخیر... منو شوهرم هم یه دوره ای خیلی معتاد این بازی شده بودیم ولی الان دیگه خیلی وقته اصن باز هم نمیکنیم بازی رو... دوره داره میگذره ... از سرش میوفته
گل در بر و می در کف و معشوق به کام است سلطان جهانم به چنین روز غلام است
2731
اپلیکشن بازی رو از روی گوشی پاک کنید به راحتی با نصب دوباره اش بازیشون برمیگرده چون این بازی روی ایمیل هست و اکانتشون روی ایمیلشون قرار داره. با نصب دوباره اپلیکیشن و زدن ایمیل دوباره اکانتشون میاد بالا.
لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
واى عزیزم چقد بد یه تصمیم جدى بگیر بدونه ناراحتى میلش رو میتونى وارد شى اکانتش رو از بین ببر
فقط دشمن ها هستند که همیشه حرف هم را بی هیچ کم و کاستی می فهمند ؛ دوستی همیشه با سوء تفاهم همراه است ؛عشق خیلی بیشتر...
فرشته جون شوهر خواهرم امسال میشه 3 سال که بازی میکنه اون دیوونه تره...بهار بخدا هرشب پای نمازم فقط نفرین میکنم سازنده کلش رو
لول 130 ایناس...کلی اکانت اینور اونور داره وار شروع میشه 3-4 ساعت گیره...بعدشم وار خراب میشه اعصابش میریزه به هم بگین چیکار کنم؟خیر سرم حاملم آدامش میخوام انقدر عصبی میشم وقتی فک میکنم که نگو
ارغوان خیلی ناراحتما...یعنی حد ناراحتیمو میدونین؟اول صبحی فقط گریه کردم اخه اینم شد کار ؟