2737
2739
عنوان

شوهرم به شدت معتاد بازی کلش شده

674 بازدید | 49 پست
الان نزدیک به 1ساله بازی میکنه....اذیت میشم شبا تا 4 صبح ....صبحا بیدار میشه مستقیم کلش..جوری شده که حواسش اونقدرا به من نیست...میگسن چیکار کنم؟گریه کردم..قهر کردم...منطقی حرف زدم...ولی فایده نداشته
امشب برای ماندنمان استخاره کن....اما به آیه های بدش اعتنا نکن👪
خیلی وقتا انقدر بهم فشار اومده گفتم بزارم برم...کسی که حاضر نیست بخاطر من یه بازی رو پاک کنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم دیدم اول صب بیدار میشن مستقیم میرن اتک بزنن ! تو کلاس همکلاسیام همش گوشى به دست بودن دوران دانشگاه از سرش میفته ولى خب حق دارى خیلى رو اعصابن
فقط دشمن ها هستند که همیشه حرف هم را بی هیچ کم و کاستی می فهمند ؛ دوستی همیشه با سوء تفاهم همراه است ؛عشق خیلی بیشتر...
پاکن کلششو البته احتمال زیاد سیو کرده
آزارم میدهد دیدن ان منظره ی که مادری کودکش را سیلی میزند ولی کودک باز دامن مادرش را رها نمیکند .کجاست قاضی تا حکم کند سرچشمه ی محبت مادر است یا کودک ؟؟!!!!
2738
مینا اکانتشو رو ایمیلش سیو کرده پاک کنم دوباره نصب میکنه هزار بار پاک کردم..دیگه خستم شده توروخدا یه راهی پیش روم بزارین
من هم ازین بازی متنفرم ...پسرهای من هم دیوانه وار دوست دارند البته خیلی محدود بازی می کنند . دو سه ساعت بیشتر حق ندارند ..... ولی دست خودشون باشه از صبح تا شب بازی می کنند .......
سارا واسه ما اول صبح نداره..قبل نهار بعد نهار تو مهمونی تو مراسما تو عروسی هررررجا بگی کلافه شدم دیگه
اعتیادش تا یه زمانی هست. بعد یه مدت جذابیتش رو از دست میده. منم بازی میکردم ولی به مرور گذاشتم کنار. انشاالله همسر شماهم به زودی خودش دلزده میشه و میذارتش کنار
لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
2706