2737
2734
سلام دوستان ایا شوهراتون واریکوسل خفیف داشتن وبا عمل باردار شدین
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
منم شوهرم واریکوسل داره ولى عمل نکرده رفتیم پیش طب سنتى گفت سه دفعه حجامت ران پا بکنه خوب میشه الان فعلا به دفعه انجام داده باز تا ده روز دیگه باید بره
خدايــا شكرت🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون دوستان من شوهرم واریکوسل خفیف داره وبا دارو جواب نگرفتیم باید عمل بشه به نظرم نفس جون شمام برو عمل کن اخه ما چندسال دوا دکتر کردیم واخرش به عمل تن دادیم دوستان نظر بدین لطفاااااااااااا
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
2740
اذر جون ما قراره همین هفته ایشالا عمل کنیم گرید ننوشته تو سونو فقط خفیف نوشته سه ماه داروها تقویتی مثال کیوتن وتاموکسیفن وکلومفین ولی جوابش بهتر شده ولی بازم باردار نشدم شوهرمن سه سال پیش واریکوسل دو طرفه داشت عمل نکرد وسه بار زالو انداخت ولی بی فایده بودتنها فایده زالو این بود که یکطرفه شده الان وخفیف ولی بازم باردار نشدم
منم همسرم واریکوسل شدید دوطرفه گرید سه داشت که پارسال عمل کرد ولی هنوز باردار نشدم،،ولی جاریم شوهرش یک طرفه گرید یک بود ماه اولی که برادرشوهرم عمل کرد جاریم باردار شد
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
ممنون دلسا جون چرا iuiنمکنی چون بعد عمل خیلی بهتر جواب میده من پسرخالم عمل داشت بعد تایکسال خانومش باردار نشد وبعد با اولین iuiباردار شد به نظم شمام زمانو از دست نده