2737
2734
عنوان

چقدر سخته

86 بازدید | 11 پست

که هیچ کس توی این کره خاکی آدمو درک نکنه ❤️‍🩹

حواس تون به دور و اطرافیان تون ،دوستان تون ، خواهر و برادر تون باشه ❤

حتی اگر یکی از این افراد پیش شماست برید بغلش کنید چند تا جمله محبت آمیز بهش بزنید . درباره ی مشکلات تون با هم صبحت کنید ، اگر ناراحته دلداریش بدید . 

شاید یه جمله و بغل شما باعث شد حالش حتی برای چند ثانیه بهتر بشه . 

خلاصه که از حال و احوال هم باخبر باشید . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته این کارا

همش فکر میکنم اگه زنگ بزنم مثلا کسی که حالش بده رو دلداری بدم و هی ازش سوال بپرسم، احساس کنه من اضافیم و دارم فضولی میکنم. 

نمیدونم اینجور موقعا باید چیکار کنم. مخصوصا اینکه فقط بلدم ساکت باشم. اصلا بلد نیستم راهنمایی کنم

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
2731
خیلی سخته این کارا همش فکر میکنم اگه زنگ بزنم مثلا کسی که حالش بده رو دلداری بدم و هی ازش سوال بپرس ...

فقط در کنارش باش ، بزار بدونه یکی هست که می تونه بهش تکیه کنه وقتی ناراحته .وقتی خوشحاله می تونه ، خوشحالیش با یکی تقسیم کنه هم دردی کن باهاش لطفا❤

فقط در کنارش باش ، بزار بدونه یکی هست که می تونه بهش تکیه کنه وقتی ناراحته .وقتی خوشحاله می تونه ، خ ...

یعنی هیچی نگم فقط گوش کنم؟ اینجوری طرف اعصابش خورد نمیشه؟ 

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
الهی بمیرم برای دلت ❤️‍🩹

خدانکنه باورت نمیشه من هیچکسو ندارم تو دنیا 

مثلا توی کلاسی ک نشستم همه کنار دوستاشون میشینن کسی پیش من نمیاد 😢😭😭😭😭😭😭 چرا آخه 

خیلی حس بدعع میشه کمکم کنی

2740
یعنی هیچی نگم فقط گوش کنم؟ اینجوری طرف اعصابش خورد نمیشه؟ 

در مرحله ی اول سعی کن  شنونده خوبی باشی 

مرحله ی دوم هم دردی کن باهاش 

مرحله ی سوم وقتی اروم شد و حالش بهتر شد دو نفری دنبال راه حل برای مشکلتون بگردید 

خدانکنه باورت نمیشه من هیچکسو ندارم تو دنیا  مثلا توی کلاسی ک نشستم همه کنار دوستاشون میشینن ک ...

چی شده عزیزم؟  

بگو مشکل تو ، توی خودت نریز آدم داغون میشه