2733
2739
سلام خانمهای عزیز واقعا ممنون میشم تا جاییکه میتوانید بگید واقعا رمز اینکه کسی دوست و رفیق زیاد داشته باشه چیه من روابط عمومی خوبی دارم ولی میدونم این وسط یه چیزهایی رو ندارم چون با وجود بگو بخند خوب با مردم دوست صمیمی یا نیمه صمیمی کم دارم و اصلا ندارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
برای صمیمی شدن معمولا آدم یه سری چیزای خصوصیشو با طرف در میون میذاره این راز صمیمیته ولی خب خطرناکه ، یعنی باید از طرف کاملا مطمئن باشی
 به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
من اینو دیدم یکی از دوستام انجام داد اسم خودت و مادت رو با ابجد کبیر جمع کنی تقسیم ب دوازده کنی مثلا 5 یا 4 یعنی طرف تو دوستی و عشق و عاشقی شانس نداره یازده میشد به قول شما طالعش گرمه بقیه اعداد یادم نیست
خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد --- خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
بلّا
عزیزم دنبال هیچ چیزی تو طالعت نباش چرا ک بی معنیه کلا،خیلی دلایل زیادی میتونه داشته باشه،خجالتی،کم حرف بودن یا حتی ب قولی وراج بودن،غرور زیاد،ایراد ظاهری چشمگیر،ببخشید ببخشید اصلاااا روی سخنم با شما نیست ولی عدم رعایت بهداشت و نظافت فردی،... هزار تا دلیل ممکنه باشه که ادم نتونه ارتباط دنباله داری با بقیه بگیره،دلیلش در مورد شخص خودم مثلا اینه که تو جاهای عمومی مثل کلاس معمولا سر صحبتو باز نمیکنم و فقط اگر کسی حرفی زد جواب میدم و این رابطه ادامه پیدا نمیکنه،شما باید ببینی علت این موضوع در مورد خودت چیه و بعد بری سراغ اصلاح کردنش
2706