2752
2734

واییی من اگه بگم ۸ ساعت باور میکنید به خدا خیلی راه رفتم یعنی یهو جو گرفتم ک لاغر شم😭الان تمام بدنم درد میکنه انقدر گشنمه ولی دلم چیزی نمیخواد 🤧چیکار کنمممممم🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من افزایش دادم مدت زمانم رو از ۷صبح تا ۹ باید اروم راه برید تایم طولانی رو  خودم یک ساعته برگشتم

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

یکم استراحت کنید 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
8 ساعتتتتتتتتتتت برگام ریختتتتتت چخبرهههههه 40 دیقه بسه اصلا پیاده روی انچنان لاغر نمیکنه عزیزم&nb ...

اتفاقا پیاده روی در کنار کم کردن غذا خیلی تاثیر داره پاهارو خوش فرم هم میکنه

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم 
اتفاقا پیاده روی در کنار کم کردن غذا خیلی تاثیر داره پاهارو خوش فرم هم میکنه

پیاده روی تاثیرش نسبت به ورزشای دیگه برای لاغری پایین تره 

بعدم تا زمانی که غذاتو کم نکنی ورزش تاثیری نخواهد داشت

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸
پیاده روی تاثیرش نسبت به ورزشای دیگه برای لاغری پایین تره  بعدم تا زمانی که غذاتو کم نکنی ورزش ...

عزیزدقت کنی نوشتم پیاده روی در کنار کم کردن غذا 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم