2733
2739
عنوان

به جای این چی بگیرم ؟

77 بازدید | 13 پست

وقتی مهمان زیاد دارم 

تعدادشان بیشتر از مبل هاست 

به جای این چی میشه انداخت روی سرامیک نشینه مهمون ؟ 

الان دوستان گفتن قدیمی شدن ؟ 

چی بخرم بجاش ؟

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

از این تخت سنتی ها بگیر یه قسمت خونه بذار و کلا فضای اون قسمت سنتی طور کن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2740
عزیزم دو سری مبل دارم  جا ندارم تخت هم بذارم

پس از همینا بخر خیلی هم خوشگل و شیکه داداشم ایناهم چیدن هرکی میاد میبینه خوشش میاد

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
کافه  ک نیست خواهر 😂😂

من تو همین سایت عکس یه خونه دیدم یه قسمت سنتی چیده بود با تخت واقفا خیلی قشنگ بود من که دوست داشتم و اگه خونه بزرگی بخرم اینکارو میکنم

اره خدایی قشنگ و باحاله ب شرطی ک خونت بزرگ باشه😥😥

دقیقا