2733
2734

سلام

برادرزادم ۲ سالشه. اصلا و ابدا لب به غذا نمیزنه. یعنی با یه فیلم بازی کردن و مکافاتی باید بهش یه لقمه غذا بدیم. انواع غذا ها رو امتحان کردیم. کلا اهل غذا خوردن نیست و تا اندازه ای نسبت به همسالانش ضعیفه. با هیچ چیزی سرگرم نمیشه و برای یه ساعت نگهداری ازش چند نفر باید مدام پا به پاش حرکت کنن. کلا همه رو خسته کرده و هیچ وقت یه دقیقه جایی سرگرم نمیشه. این که چیزی نمیخوره نمیدونم چجور این همه فعاله.

لطفا اگه همچین تجربه ای دارید و راه حلی پیدا کردید بزرگواری کنید ما رو هم راهنمایی کنید.

خیلی ممنونم

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم تا قبل از مدرسه رفتن ، بد غذا بودم ...الان همه ازم فرار می‌کنن یه وقت نخورمشون

آرزو میکنم که ،خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️ با کسی باش که قلبت رو قبل از ،بدنت لمس می‌کنه 🗝🩶درازدحام دنیا ،اگر انسانی را یافتی که تو رو میفهمد ؛ رهایش نکن ! چقدر آنها که ما را نمی‌فهمند بی شمارند❌ درخواست دوستی آقایون پذیرفته نمیشود ❌

دختر داداش منم از بچگی تا ۵ سال اینجور بود 

😑بعد جالبه زبونش دراز و فقط،حرف میزد 😂مغز،آدمو میخورد

الان کلاس اوله بهتر شده و غذاشم میخوره ولی ن زیاد

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2740

اول ببرید دکتر و از نظر بیش فعالی بررسیش کنید.

بعدش برا غذا جایزه ندید . ولی غذاهای مورد علاقشو بهش بدید و تشویقش کنید از خوراکی های بیرونم ککلا براش نگیرید

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
منم تا قبل از مدرسه رفتن ، بد غذا بودم ...الان همه ازم فرار می‌کنن یه وقت نخورمشون

😂😂😂

ممنونم

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!
2706