2752
2734
عنوان

آقا هستم :: مادران گرامی همچین بچه رو دیدید؟ راه حلتون چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 53 پست
تنقلات رو قطع کنید برای غذا خوردن هم انقدر تقلا نکنید بدتر لج میکنه توی یه بشقاب غذا یا خوراکی مفی ...

جالبه

ممنونم کمک خوبی بود

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام اگر شیر مادر میخوره باید حتما قطع بشه چون امید داره به اون غذا درست نمیخوره.. تنقلات و شیرینی جات مضر میخوره؟ به هیچ وجه نه بخرید نه به بهش بدید.. دوبار گریه زاری کنه محلش نکنید بی خیال میشه.. سفره و غذا جلوش بگذارید بدون اصرار خورد که شکر نخورد جمع کنید بدون اصرار

پسرهای منم بدغذا بودن.. یک وعده نمیخوردن باید تا وعده غذایی بعدی گرسنه میموندن.. اینجوری درست شدن😁

همیشه برای ماندن دلیل هست..وبرای رفتن بهانه..
بله سرت تو زندگی خودت باشه با برادرزادت چیکار داری

ادمی که دلسوز بقیه باشه اصولا دنبال راه حله تا بهشون کمک کنه.. دنیا با ادمهای سرد و بی خیال جای وحشتناکیه. 

همیشه برای ماندن دلیل هست..وبرای رفتن بهانه..
جالبه ممنونم کمک خوبی بود

منم یه دختر ۲۳ ماهه دارم اگر الان بهش بگم این کار نکن بدتر پیله میکنه به اون کار اصلا نباید مستقیم برخورد کنید 

وقتی میره طرف یه دکوری گرون قیمت اگر بگم دست نزن کل روز بالای سر ظرف وایساده ولی  ظاهرا بی تفاوت رفتار میکنم اما زیر چشمی کاملا حواسم هست  خودش ول میکنه میره 

برای غذا هم انقدر اصرار نکنید تنقلات رو حذف کنید علاوه بر بدغذایی قدش هم خوب رشد نمی کنه 

یه ظرف خوراکی مفید تهیه کنید با قاشق و چنگال کوچیک بذارید یه جایی که توی دیدش باشه نهایتأ خودتون یا بچه دیگه ای که هست از اون چند تا تیکه بخوره 

خودش میاد میخوره

اگر جواب نداد برعکس بهش بگید مثلا بگید تو  از این نخوری ها مال بابات  یا مال یه نی نی دیگه است 

بعد خودش میره غذا یا خوراکیش میخوره

من مسلمانم به خدای علی بن ابی طالب(ع)
بله سرت تو زندگی خودت باشه با برادرزادت چیکار داری

😂😂😂😂😂😂😂

چی میگی؟ میگم برادرزادم این مشکلو داره! دارم مشورت میکنم که اگه بشه مشکلشو حل کنیم!

سلام اگر شیر مادر میخوره باید حتما قطع بشه چون امید داره به اون غذا درست نمیخوره.. تنقلات و شیرینی ج ...

ممنونم از راهنماییتون 🙏🙏🙏

منم یه دختر ۲۳ ماهه دارم اگر الان بهش بگم این کار نکن بدتر پیله میکنه به اون کار اصلا نباید مستقیم ب ...

خیلی ممنون واقعا زحمت کشیدید

راهنماییتون خیلی خوب بود. مخصوصا اون روش آخر که گفتید حتما امتحان میکنیم

درکل فضولی خوب نیس

آهان بله

ببخشید که من آدم فضولی هستم

شرمنده

از این که منو متوجه اشتباه خودم کردید سپاسگزارم

اوکی!

آهان بله ببخشید که من آدم فضولی هستم شرمنده از این که منو متوجه اشتباه خودم کردید سپاسگزارم اوکی ...

ایی چرا اینجوری حرف میزنی مثل پسرای ۱۵ساله ع وا خاک عالم

دل تنگ توم دلم باران دهانم باران چشمم باران

خب شما بفرمایید چجوری بگم 🤨😅

راهنمایی نکردید بنده رو 🤨🫥

2706