2737
2734
عنوان

خرم ابادیای عزیز میشه بیاین

357 بازدید | 24 پست

دخترا دکتر خوب واسه جنسیت میخوام کسیو سراغ دارین؟یا رژیمی استفاده کردین؟میشه از تجربیاتتون بگین ؟

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)

حالینا ساکی

فاطمه یاری

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

خرم آبادی نیستم برا امضات صلوات فرستادم موفق باشی 😍😍😘😘

جهان را با نسیم پرچم سرخت تکان دادی❤تو با جان دادنت بر هر امید مرده جان دادی❤به خاک افتادی و تاریخ با افتادنت برخاست❤زمین افتادگان‌ را اشتیاق آسمان دادی❤چگونه از تو ای احسان مطلق دست بردارم❤که حتی دشمنت را هم در آغوشت امان دادی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خرم آبادی نیستم برا امضات صلوات فرستادم موفق باشی 😍😍😘😘

مرسی خدا هرچی میخوای ۱۰ برابرشو بهت بده عزیزم 

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)
2742
حالینا ساکی فاطمه یاری

فاطمه یاری رو شنیدم ک خیلی خوبه چنتا از اشناهامونم رفتن پیشش و پسر شده ولی چندین نفرم گفتن برعکس بوده 

فاطمه یاری رو شنیدم ک خیلی خوبه چنتا از اشناهامونم رفتن پیشش و پسر شده ولی چندین نفرم گفتن برعکس بود ...

مامان خودم برای رژیم پسرزایی فاطمه یاری رفت

ولی دوست مامانم حالینا ساکی

دوتاش پسر شد

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
پسرمیخای؟

اره 🥲 من زایمان اولم ۲۱ سالم بود دوقلو پسر بودن از سر بچگی و بی سوادی دکترم ۲۷ هفته زایمان زودرس گرفتم اونم طبیعی ۴ روز تمام درد کشیدم بعدش دخترم باردار شدم خداروشکر سالم بغلش گرفتم الان ۴سالو نیمشه میگه مامان یه داداش و اجی میخوام دوتا 😂 گفتم رژیم بگیرم اگه خدا خواست پسر شد همین دوتا بسمه 

2738
مامان خودم برای رژیم پسرزایی فاطمه یاری رفت ولی دوست مامانم حالینا ساکی دوتاش پسر شد

مامانت تازگیا رفت؟ نمیدونم کدومو برم ؟مشکل هم داشتن اونا ؟یاری از اوناس ک یه عالمه دارو میده

اره 🥲 من زایمان اولم ۲۱ سالم بود دوقلو پسر بودن از سر بچگی و بی سوادی دکترم ۲۷ هفته زایمان زودرس گر ...

الهی..بمونه برات دخملت😍

واسه پسرزایی

اول خدا

دوم تغذیه ک خیلییی مهمه

سوم روز تخمک گذاری رعایت شه

و آخرم نوع پوزیشن حین رابطه

حالا بری دکتر جزئی ترم راهنمایت میکنه😘😘

مامانت تازگیا رفت؟ نمیدونم کدومو برم ؟مشکل هم داشتن اونا ؟یاری از اوناس ک یه عالمه دارو میده

الان داداشم سه سالشه

مامان من عکس رنگی انجام داد

آره دارو زیاد میده 

داروی گیاهیی هم داد

شست و شو هم انجام میداد

سونوگرافی و ازمایش و....هم انجام داد

کلا برای رژیما دارو زیاد میدن 

نمیدونم عزیزم توی همشوم امکان نتیجه نگرفتن هست

مرسی خدا هرچی میخوای ۱۰ برابرشو بهت بده عزیزم 

انشالله عزیزم به دعای شما 😍😍😘😘

جهان را با نسیم پرچم سرخت تکان دادی❤تو با جان دادنت بر هر امید مرده جان دادی❤به خاک افتادی و تاریخ با افتادنت برخاست❤زمین افتادگان‌ را اشتیاق آسمان دادی❤چگونه از تو ای احسان مطلق دست بردارم❤که حتی دشمنت را هم در آغوشت امان دادی❤
الهی..بمونه برات دخملت😍 واسه پسرزایی اول خدا دوم تغذیه ک خیلییی مهمه سوم روز تخمک گذاری رعایت ش ...

مرسی مهربونم 

موندم کدوم دکتر برم اخه یکی میگه جواب گرفتم یکی میگه ن 

الان داداشم سه سالشه مامان من عکس رنگی انجام داد آره دارو زیاد میده  داروی گیاهیی هم داد شس ...

خدا براتون حفظش کنه ان شالله دامادیش من از معاینه و اینا وحشتتت دارم وقتی دهانه رحمم باز شد تو بیمارستان عسلیان یه مامابا ناخنای یلندش باعث شد کیسه ابم بترکه بعدشم بارداری دخترم دهانه رحممو پنس کردن با بیهوشی ولی باز کردنش بدون بیعوشی بود یعنیییی مردم از اون به بعد از معاینه مث سگگگ میترسم 

2706