2737
2734
من دخترم 3 سال و 3 ماهشه مهدکودک میره. مدتیه که اقدام کردم برای از پوشک گرفتن. متاسفانه خیلی کم پیش میاد که خودش بگه جیش داره.یک ساعت یک ساعت به زور میبرمش دستشویی.وگرنه جیشش بعد دو ساعت میریزه. تروخدا یه راهکار بهم بدین.خسته شدم.میرم مهمونی از استرس جیش بچه اصلا کوفتم میشه مهمونی...
همسرم....فدایی داری:-)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واای چرا اینقدر دیر اقدام کردی من پسرمو هجده ماهگی از پوشک گرفتم مهمونی پوشکش میکردم ولی دیگه تو پوشک جیش نمیکرد بازش میکردم میبردمش دستشویی با جایزه خوراکی راحتتر میتونی مثلا بهش بگو هربار که زود بگی بهت بیسکوییت یا شکلات میدم
لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید... زندگی در گذر است...این نیز بگذرد....
2731
عزیزم منم تازه گرفتم 2 سالو 10 ماهشه دفعه اول براش یک اسباب بازی که یک مدت بود میخواستو گرفتیم تو اون مدت هرکس اومد یک چیزی گرفته بود گفتم ماله اینه که جیشتو تو توالت میکنی
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
خانمی ار جایزه دادن استفاده کن. از این استیکرای کارتونی بگیر تشویقش کن اگه بگه جیش داره و بره دستشویی بعد از تموم سدن کارش یه استیکر بهش مبدی بچسبونه رو دیوار دستشویی. من بچه هامو اینطوری تو 2 سال و 4 ماهگی گرفتم از پوشک
خانمی ار جایزه دادن استفاده کن. از این استیکرای کارتونی بگیر تشویقش کن اگه بگه جیش داره و بره دستشویی بعد از تموم سدن کارش یه استیکر بهش مبدی بچسبونه رو دیوار دستشویی. من بچه هامو اینطوری تو 2 سال و 4 ماهگی گرفتم از پوشک
2740
من هربار که میگفت وقتی از دستشویی بر میگشتیم ی شکلات کوچولو میذاشتم تو بوفه اش تا برداره خیلی هم اشتیاق نشون میداد
لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید... زندگی در گذر است...این نیز بگذرد....
هروقتم دلش نمیخواست بیاد گفتم بابا میره اسباب بازیتو پس میده خیلی راحت گرفتم تو 3 روز ولی اینکه نمیگه طبیعیه یک ماه طول میکشه بگه خودش و اینکه چون سنش بالا هست میتونه خودشو 2 ساعت نگه داره که عالیه یعنی عضلات مثانش رشد کرده اصرار نکن زود زود بگه نهایت دوبار از دستش در میره اخم میکنی دفعه بعد بهش بگی میاد
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
جایزه خیلی جواب میده باهاش حرف بزن حتما متوجه میشه وقتی خودت میری دستشویی ببرش و بگو درستش اینه
خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
مهمونی میرم پوشکش میکنم ولی بهش میگم اگه خشک بمونه پوشکت شب جاییزه دای بهت برچسب میدم و یک ساعت یک بار میپرسم جیش نداری اگه بگه نه میگم اگه تو پوشک جیش کنی مامان عصبانی میشه جاییزم نمیده و واقعا هم نمیدم وگه که بیاد جیش کنه میبرمش دستشویی اوردمش دوباره پوشک میکنم ولی فقط تو مهمونی
با جایزه جواب میده خودتون یک ساعت به یک ساعت نبرین بذارید خودش بگه چون عادت میکنه میدونه شما میبرید دیگه خیالش راحته و نیازی نمیبینه بگه
2706