2737
2734

بچه ها من و همسرم قبل ازدواج باهم صحبت کردیم و قرار شد من خونه بمونم و نرم سرکار و کارای خونه رو انجام بدم و به دخترش برسم ایشون بیرون کار کنه و ماهیانه در حد توانش یه پولی به من بده برای لباس و کفش و کیف و آرایشگاه و کلاس و...

حالا که ازدواج کردیم همسرم زده زیر حرفش و میگه تو داری زور میگی...من پول ندارم به تو بدم...

حالا اگه فکر میکنید همسرم خسیسه نه اینطوری نیست...چون اون یه بچه ده یازده ساله از ازدواج قبلیش داره که کااااملا راحت برای اون پول خرج میکنه...بدون هیچ اغراقی ماهی 4 یا بیشتر خرج میکنه واسش امااااا واسه من میگه پول ندارم...

میدونید چیه اگر واااقعا میدونستم پول نداره میگفتم اوکی نداره دیگه از کجا بیاره ولی درد من اینه که داااره ولی برای من نمیخواد خرج کنه...

یعنی همسرم توقع داره من تو خونه صبح تا شب بشورم و بسابم و به دخترش برسم که یه وقت گشنه نمونه و تنها نباشه و باهاش بازی کنم و غذا و لباس همسر و رختخواب همسر رو فراهم کنم ...و در ازاش به یه لقمه نونی که میخورم راضی باشم و فوووقش با سالی یکی دو دست لباس قانع بشم...

حالا جالب میدونین چیه با اینکه من چند برابر دخترش سنم هست پولی که به عنوان ماهیانه ازش خواستم نصف یا بلکه کمتر از خرج ماهیانه دخترشه ولی بازم دوست نداره به من بده...البته برای خودش هم خرج نمیکنه کلا انگار میگه ببین من خرج نمیکنم پس تو هم خرج کن بذار همه رو دخترم خرج کنه...

البته اینو بگم همسرم به سرکار رفتن منم علاقه ای نداره چون میخواد هروقت از بیرون میاد خونه تمیز و مرتب و غذا آماده و دخترش در آرامش باشه.

چطوری میتونم بهش بفهمونم که منم تو این زندگی حق و حقوقی دااااااااااارم ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

چقد سخته . با مشاور صحبت کن ...

یه روز کاسه صبرم پر‌میشه میریزه.     همه جا رو غم برمیداره غصه برمیداره . خنده ای ندارم . حتی شاید گریه ای هم نداشته باشم . فقط هستم ولی دیگ اون من سابق نیستم
2740

درست فهمیدی  همسرت با عشق باهات ازدواج نکرده و پرستار بچه گرفته 

شما حتی اکه بچه دار هم بشی بچه خودت مثل بچه اون اقا عزیز نمیشه چون مرد عاشق یه زنی باشه عاشق بچش هم میشه ولی وقتی خودتو نخواد بچتم نمیخواد 

واقعا که مگه چقدر خرج داره یه دختر ۱۱ ساله نصف اون پولم بده به شما 

شمام با خودش برو بیرون بگو فلان چیزو ندارم واسم بخر 

اگر دیدی نمیشه بگو نمیتونم تحمل کنم بی پولی رو پس بزار برم‌سرکار 

2706