2733
2734
عنوان

احساس میکنم همسرم دنبال یه تمیزکار مفت میگشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 84 پست
برو سر کار سریعا

یعنی اگه برم سرکار همه چی حل میشه؟

خب اونطوری هم که بازم همسرم کار میکنه و همه حقوقشو خرج دخترش میکنه

منم باید کار کنم خرج خودمو بدم تازه  کارای خونه رو هم انجام بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ولی بچه غذا میخواد...مهمتر اینکه تو خونه تنها میمونه دیگه و مهمتر از همه اینا اینکه همسرم غذا و ...

نمیدونم واقعا منکه همیشه می‌گم هیج وقت نباید ادم با یه مرده بچه دار ازدواج کنه چون نمیشه طرف گرفت اون طرف هم یه بچس از خودتم نیست که بگی میزارمش مهد میرم سرکار یا خونه تنها بمونه بقیه ازت توقع دارن چون نامادری هستی حتی نمی تونی یه تو بهش بگی خیلی سخته برو مشاوره با شوهرت شاید اون بهت یه راهکار بده

یعنی اگه برم سرکار همه چی حل میشه؟ خب اونطوری هم که بازم همسرم کار میکنه و همه حقوقشو خرج دخترش میک ...

بری سر کار حداقل حقوق خودتو داری

کم کم پیشرفت میکنی

خرید و تفریحتم کنارش داری

شب هم میای خونه یه شام میذاری با هم میخورین شوهرتم توقع زیادی نداره چون تو هم به اندازه اون خیته ای پس روزای تعطیل کمک میکنه تو تمیزکاری

2731
آوا جان خوبه که آدم صبوری هستی من که حس میکنم همین الانم پررررر از خشمم و نمیتونم تحمل کنم...از این ...

نه عزیزم منم همینطورم پر از خشم و بغضم

ب کوچکترین تلنگری منفجر میشم

منم یه جورایی بخاطر بچه هام شرایط جدایی ندارم هرچند خانوادم میگن جداشو

من که هرطور شده میخوام برم سرکار 

عزیزم حقتو بگیر نه با جنگ و دعوا

با منطق و مثل خودش با عزیزم و جانم گفتن

اون حقتو بهت نمیده خودت بگیر

از قدیمم گفتن حق گرفتنیه

عزیزم وقتی ایشون زده زیر حرفش تو چرا پافشاری میکنی ک باید رو حرفی ک اول زدی بمونی؟

مگه اون مونده ک تو بمونی؟

چرا اینقد شماها ادمو حرص میدین؟؟

اگه هیچی جواب نداد دیگه هیچکدوم از این کارایی ک میکردیو نکن

روزای خوب توی راهه....
عزیزم وقتی ایشون زده زیر حرفش تو چرا پافشاری میکنی ک باید رو حرفی ک اول زدی بمونی؟ مگه اون مونده ک ...

عزیزم بحث این نیس که من بخوام پای حرفم بمونم یانه

میگه من نمیخوام زنم بره سرکار...خب من چطوری برم؟

و اگه دیگه هیچ کاری نکنم...باید غذا درست نکنم ظرف نشورم خونه رو مرتب نکنم و با دخترش کلا حرف نزنم و غذا واسش درست نکنم و اینکه شب هم کاری نکنم...؟؟؟ یعنی هیچکدوم اینا رو انجام نده؟ خب اینطوری بدتر دعوا و درگیری نشه؟؟

عزیزم بحث این نیس که من بخوام پای حرفم بمونم یانه میگه من نمیخوام زنم بره سرکار...خب من چطوری برم؟ ...

صلاح مملکت را خسروان داند🤷🏻‍♀️

اگه میخوای مثل قبل رفتار کنی چرا اصلا تاپیک زدی

روزای خوب توی راهه....