2737
2739

اینجا آدما میان برای  یکم از بی حوصله کی در بیان یا برای حل مشکلاتشون 

و اینکه همه مثل هم نیستن یکی تو سن ۱۶سالگی قد یه آدم سی ساله تجربه داره یکی تو سن ۳۰سالگی هنوز اون بچه ۱۵ساله بی فکره 

قضاوت کار ما نیست شاید چیزایی باشه که ما ندونیم درباره اون کسی که تایپک میزنع 

😑😐

مدرس ریاضی هستم از پایه اول ابتدایی  تا اول متوسطه 

همونی هسی ک ۸۶ ازدواج کردی؟ 

بهت گفتم تاپیکتو ببند میان هرچی از دهنشون در بیاد بارت میکنن

میشه برای حاجت قلبیم یه صلوات بفرسی فرسادی بگو منم برات بفرسم❤️.                                                                 دوست عزیزی که حالت از یه جای دیگه بده و میایی تو این سایت و حال بدتو سر کاربرا خالی میکنی .شاید اینجا دنیای مجازی باشه ولی خیلی واقعی میتونه دل یه نفرو‌ بشکونه و حتی میتونه دل یه نفرو شاد کنه پس بیا مراقب حرفامون باشیم و حال بدکن نباشیم چون اینجا همه به اندازه کافی حالشون بده....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
الان همه مثلا روشن فکرا میان  میگن نه به کودک همسری😐 فقط همینو یاد گرفتن😒

کودک همسری وجود ندارد آخه کسی بخواد ازدواج می‌کنه کودک همسری به ازدواجی میگن که کم سن باشی و بزور ازدواج کنیاخه نمیدونم تا کی می‌خوان این بحثها رو توی تایپکا ادامه بدن 😐

باز این جمله مسخره که ۱۵ ساله اندازه ۳۰ساله میفهمه یه چیز دیگه یاد بگیرین لاقل

چون درسته خانوم محترم شما از زندگی من خبر دارین !؟اگه خبر دارین برام بگین اون موقع ای که میتونین قضاوتم کنید 

همونی هسی ک ۸۶ ازدواج کردی؟  بهت گفتم تاپیکتو ببند میان هرچی از دهنشون در بیاد بارت میکنن

اره عزیزم برای من مهم نیست من با حرف هیچ کس ناراحت نمیشم فقط می‌خوام بدونم چرا و تا کی این قضاوتا ادامه داره 

نی نی سایت با نی نی سایت دوسال پیش خیلی فرق کرده همش آدمو قضاوت میکنن

2738
اره عزیزم برای من مهم نیست من با حرف هیچ کس ناراحت نمیشم فقط می‌خوام بدونم چرا و تا کی این قضاوتا اد ...

خب شما ک میدونی همچین فضایی داره چرا تاپیک راجب زندگیت میزنی 

اینجارو نباید جدی بگیری 

میشه برای حاجت قلبیم یه صلوات بفرسی فرسادی بگو منم برات بفرسم❤️.                                                                 دوست عزیزی که حالت از یه جای دیگه بده و میایی تو این سایت و حال بدتو سر کاربرا خالی میکنی .شاید اینجا دنیای مجازی باشه ولی خیلی واقعی میتونه دل یه نفرو‌ بشکونه و حتی میتونه دل یه نفرو شاد کنه پس بیا مراقب حرفامون باشیم و حال بدکن نباشیم چون اینجا همه به اندازه کافی حالشون بده....
خب شما ک میدونی همچین فضایی داره چرا تاپیک راجب زندگیت میزنی  اینجارو نباید جدی بگیری

خواستم با کسایی مثل خودم آشنا بشم که دیدم اونا ام فرار کردن 

🤕