2733
2734

منم نداری کشیدم ها اوایل کلی قسط و قرض  داشتیم الان همه چی داریم ولی دلم خوش نیست چون شوهرم با خواهرم برادرم خوب نیست باهاشون قهر کرده زندگیم زهرمار میگذره اخلاقش گنده به خاطر بچه هام مونده اخلاق مرد و زن از همه چی مهمتره به خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مرد بااخلاق بی پولم بی حوصله و بداخلاق میشه 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

اخلاق به شدت مهمه و عوض هم نمیشه

ولی خب پول هم مهمه

الان ۱۰_۱۵سال پیش نیست که بشه از صفر شروع کرد

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

بد اخلاق پولدار. بهتر از بداخلاق بی پوله

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

پول که نباشه اون ادم خوش اخلاق هم بداخلاق میشه

پول از همه چی مهمتره تو این دنیا

اگر پول مهم نبود که بخاطرش زندگی میلیون-ها ادم زهرمار نمیشد

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
ببین ۲تاشم مهمه هم پول هم اخلاق  تو این زمونه درد مستاجری از درد بیماریه ناعلاج بدتره

چی بگم من که خسته شدم اگه بچه هام نبودم یه فکری به حال خودم و خودش میکردم 

پول که نباشه اون ادم خوش اخلاق هم بداخلاق میشه پول از همه چی مهمتره تو این دنیا اگر پول مهم نبود ک ...

نمیگم بی پول ولی پول اولویت اول نیست الان پول دل من رو خوش میکنه? نه

نمیگم بی پول ولی پول اولویت اول نیست الان پول دل من رو خوش میکنه? نه

اونی که با وجود داشتن پول دلش خوش نیست باید خودش استین بالا بزنه و سعی کنه موانعی که جلوی روش هست رو درست کنه...

و الا بی پولی گرمترین روابط رو هم خدشه دار میکنه

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜