2737
2734
عنوان

کاپ قاعدگی

667 بازدید | 58 پست

سلام خانمای گل

این تاپیک رو زدم تا تجربیاتمو راجب کاپ قاعدگی بهتون بگم و تبلیغ برای محصولی نیست،و اگر  مخالف کاپ قاعدگی هستید بهتره که این تاپیک رو ترک کنید.

کلی توی نی نی سایت راجب کاپ قاعدگی تاپیک میدیدم و همیشه دوس داشتم تجربش کنم  ولی خب یه عده بودن که  از این محصول بد میگفتن و باز پشیمون میشدم ،  اخر دلو زدم به دریا و چندماه پیش رفتم یه  برنده ایرانی که همه ازش راضی بودنو خریدم .

روزای اول خیلی استفاده ازش سخت بود مخصوصا اگر  ناخون داشته باشی، ولی بعد مدتی کاملا راحت میتونی باهاش کنار بیای.

چیزی که برام خیلی جالب بود این بودش که  با این محصول درد پریودم تا حد زیادی کم شد و کلا یه دوره سخت و عذاب اورو برام تبدیل کرد به یه دوره قابل تحمل .

اومدم بگم اگه شما هم عین من از نوار بهداشتی و حساسیتاش خسته شدین حتما به خودتون یه کاپ قاعدگی هدیه بدید و اگر سوالی داشتید جواب میدم.

شازده‌کوچولو‌پرسید:‌ -آدمایی‌که‌تنهان‌تو‌تنهاییشون‌کجا‌میرن؟ روباه‌گفت: -توخودشون واینو‌بار‌ها‌از‌عمق‌وجودمون‌حس‌کردیم🕴️!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من دلم نمیشه بشورم باز بزارم 

بخدا از نوار بهداشتی خیلی بهتره 

شازده‌کوچولو‌پرسید:‌ -آدمایی‌که‌تنهان‌تو‌تنهاییشون‌کجا‌میرن؟ روباه‌گفت: -توخودشون واینو‌بار‌ها‌از‌عمق‌وجودمون‌حس‌کردیم🕴️!
2731
من هم از کاپ استفاده میکنم انگار نه انگار پریودم

اره واقعا خیلی خوبه 

چقدرم به محیط زیستمون میتونیم کمک کنیم 

پلاستیکیه؟ اذیت نمیکنه؟ چجور وایمیسته

از جنس سیلیکون پزشکیه 

نه اصلا احساسش نمیکنی 

داخل محیط واژن کیپ میشه 

2740

دقیقا تجربه ی شما رو داشتم و ممنون بابت تاپیک اموزنده تون 😍🤍

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
یک ساله از کاپ استفاده میکنم خیلی راضیم پشیمونم چرا زودتر نگرفتم

اره واقعا عالیه 

کاش هر خانمی به خودش یه کاپ قاعدگی هدیه بده 

ما مجردا میتونیم استفاده کنیم؟

منظورم اینه به بکارت آسیب میزنه؟

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)
2706