2737
2739

خانوما خواهش میکنم بیاید کمکم کنید این دعوا برای دوماه پیش هست.

سر بچه با مادر شوهرم دعوا کردم حرفایی زد که هر شب فکر میکنم وگریه میکنم یه کینه بزرگ تو دلم شده زبون جواب دادن ندارم.فقط انگار دارم میسوزم از حرفاش فراموش نمیکنم.مجبورم هر روز ببینمش و به روم نیارم. 

بهم گفت فکر کردی چی تو خودت داری چه فکری میکنی کی هستی؟چه چیز مثبتی تو خودت دیدی؟

بابا (پدر شوهرم)گفت بریم اینو بگیریم اینقدر که ضعیفن میتونیم حتی بگیم بیاد توگاوداری کار کنه.

خدا لعنت کنه بابارو اون باعث شد بیایم توروبگیریم

ما دنبال یه خانواده ضعیف بودیم که دختره رو ببریم سمت خودمون نه اینکه پسرمون بره سمت اونا.

خواهرت از بس اومد پیش بابا(پدر شوهرم)موس موس کرد ما بیایم توروبگیریم.

تو خیلی گستاخی.مادر نیستی.زن زندگی نیستی

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...

هزاران حرف دیگه که اروم نمیشم هرشب یاد یه کدومش میوفتم ومیسوزم.حتی فراموشم نمیکنم

برای شوهرم خونه خریدن به بچم میرسن.ولی هر کاری میکنن یه نیشی به من میزنن.بعد یه مدت تیکه میندازن منت میزارن

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چقدر بی تربیت

گله دارم از خدا میگم خدایا من که دوست داشتم خانواده پول داری داشته باشم دوست داشتم خوشگل بودم همه اینارو توخواستی؟چطور بندت اینقدر به خواطر چیرایی که دست من نیست توهین میکنه

2740
سر چه موضوعی مگه خودت به بچت نمیرسی که اینجوری میگه

رو بچه حساسن خیلی حساس انگار من نامادری ام اونا مادر.دعپامون سر این بود که زنگ زد گفت چی گذاشتی سر بچه و داد زد منم قهر کردم گفتم احترام بزار

خب بعدش 

هیچی بعدش مجبورم باز باهاش رفت وامد کنم.و به روی خودم نیارم

خیلی بی ادبی کرده  روابط رو کم کن و سر سنگین باش

شوهرم خون وماشین از مادرش دازه.نمیتونم جلوشون وایسم

سعی کن رفت و امدت کمتر کنی حداقل بک ماهی یه روز برو  

کاش میشد.ممنون عزیزم

2706