2733
2734
عنوان

بخواطر یه دعوا زندگیم داره نابود میشه.کمکم کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 28 پست
قرار نیست جنگ کنی خودت کمتر برو ، کمتر بمون و سزسنگین باش ، شوهرت بره بیاد 

نمیزاره شوهرم.خیلی دخالت تو زندگیمون دارن.همین امشب پدرشوهرم میگفت چرا هفته ای دوبار میای هر روز باید بیای.با لحن طلبکارانه؟چی میتونم بگم؟میگم کار دارم میگن بهونه میاری.

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
قرار نیست جنگ کنی خودت کمتر برو ، کمتر بمون و سزسنگین باش ، شوهرت بره بیاد 

خدا هیچ بنده ای رو مظلوم نکنه .

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نمیزاره شوهرم.خیلی دخالت تو زندگیمون دارن.همین امشب پدرشوهرم میگفت چرا هفته ای دوبار میای هر روز بای ...

بذار گله کنن خب مگه هرکی هر گله ای می‌کنه باید اهمیت بدی 

بگو ایشالا هر موقع بشه میایم بعدم کار خودتو بکن

2731

با آدم بی انصاف‌ و بی منطق هرچی بحث کنی بدتره. اینقدر روی اعتماد به نفس و عزت نفست کار کن تا بدون حرف و بحث دستشون بیاد باید بهت احترام بذارن. 

سعی کن خیلی مفید و مختصر و بدون پرخاشگری به همسرت منتقل کنی که حرمتت رو نگه نمیدارن.

اگه امکانش هست با وجود بچه خودت رو و مهارتهات رو ارتقا بدی سعی کن قوی و مستقل بشی تا بدونن بدون اونها هم میتونی به زندگی ادامه بدی اما به خاطر همسرت کنارشون هستی. 

تواناییت رو در عمل نشون بده   

بذار گله کنن خب مگه هرکی هر گله ای می‌کنه باید اهمیت بدی  بگو ایشالا هر موقع بشه میایم بعدم کا ...

ممنوتم عزیزم خدا خیرت بده

با آدم بی انصاف‌ و بی منطق هرچی بحث کنی بدتره. اینقدر روی اعتماد به نفس و عزت نفست کار کن تا بدون حر ...

ممنون عزیزم مرسی از محبتت

سعی کن کم کم از زیر منت بیاید بیرون و مستقل تر بشید  مستقل نبودن شوهر این مشکلاتو ب وجود میاره ...

بله عزیزم ممنونم ازت

به نظرم اگر خونه و ماشین دادن به پسرشون دادن به شما که عروسی که ندادن اجازه نده اینجوری باهات برخورد کنند جوابشون رو بده اینبار اینجوری گفت ولی وقتی ببینند جواب نمیدی و هرچی میگن باز جلوشون خم و راست میشی بدترش رو میگن . 

بگردمت ...چه قدر دلت شکسته است ....

من میتونم کامل درکت کنم چون مثل تو مظلوم بودم....

نمیدونم چند سال از زندگیت گذشته 

فقط بهت میگم یا با خدا معامله کن و واقعا نیتت باشه که داری صبر میکنی یا این که اگر از ناتوانی و ایک که مجبوری مظلومی برو تحت نظر مشاور تا یاد بگیری که خودتو بیشتر دوست داشته باشی و در مواقع این طوری که لازمه زندگیت معاشرت با آدم متکبری مثل مادرشوهرت هست بتونی از مس خودت بر بیای و کم کم اونا هم کمی تغییر میکنن 

کلا هم بزار ناراحت بشن  و پشت سرت حزف بزنن و تو روت چیزی بگن ولی تا حد امکان خودت و بچت کمتر برین 

بگردمت ...چه قدر دلت شکسته است .... من میتونم کامل درکت کنم چون مثل تو مظلوم بودم.... نمیدونم چند ...

ممنونم عزیز دلم پیامت برام ذلگرمی بود.خدا دلت وشاد کنه