2733
2739

سلام. من از دست این زن چیکار کنم یه راهکاری راه حلی بدید که در کمال ادب و احترام که شخصیت مو حفظ کنم، بتونم بهش بفهمونم نکن این کارو. من خودم همیشه جلو شون با نهایت تیپ و کلاس ظاهر میشم. همیشه لباس های نو و عالی و جدید مو می‌پوشم. خیلی شیک موهامو درست میکنم بهترین ادکلن میزنم درجه یک آرایش میکنم. خودش میگه من همه جا میگم تو چقدر خوب آرایش می‌کنی و به تیپت می‌رسی. 

بعد خودشو پولداره خیلی. خونه ۱۵۰ متری تو بالاشهر تهران. سه تا ماشین دارن. خارجی و شاسی بلند. ویلا دوبلکس و استخر دار هم تو شمال هم تو کردان. چند تا خونه حومه تهران دارن دادن به مستاجر. همش سفر خارجی می‌ره. ما رو دعوت میکنه خونش اینقدر مهربون و‌ گرم پذیرایی میکنه، اینقدر محبت داره به منو بچم. سفره آنچنانی‌ همیشه تدارک میبینه. اینارو گفتم ذهنیت داشته باشید راجب وضعیت مالی خودش و مهربون و با محبت بودنش و هم تیپ و قیافه من که جلو شون طاهر میشم بعد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چجوری بهش بگم من میفهمم لباسی که میدی پوشیده شده است. بدم میاد بوی ادکلن میده 

هیچوقت چیزایی که میدی نمیپوشم. میندازم دور . 

مگه من کهنه پوشک اینارو میدی

اصلا نده مگه من توقع کادو دارم ازت 

2740

بعد هر موقع لباس میده خیلی ذوق داره تو چشماش . میگه اینو از به مزون تو ترکیه خریدم. از فرانسه دوستم آورده . فلانی از انگلیس آورده 

دلم نمیاد چیزی بگم. وای واقعا ناراحت میشم هی لباس پوشیده شده میده بهم 

انگار از تاناکورا آورده اینارو 

مگه سایزتون یکیه؟شماهم بگو لازم نداری بده به خواهر شوهرت یا جاریت یا مادرشوهرت

من تا الان این کارو میکردم. میدادم به خواهر شوهر و مادر شوهرم و میگفتم که عمه داده اینارو ولی من نمیپوشم. ولی خودش نفهمیده این موضوع 

بهم حس بدی میده اینکه اون پیش خودش فکر می‌کنه من آدمی هستم که لباس پوشیده شده می‌پوشم. یا فکر کنه من خر و احمقم غرق لباس نو با پوشیدن شده نمی‌دونم 

2706