2737
2734
عنوان

دارم دیونه میشم ازگریه انتقال دادم

774 بازدید | 72 پست

امروز روز۱۱انتقالمه ۸انتقال بی بی گداشتم هاله کمرنگ‌داشت الان باز گذاشتم اولش چیزی نبود بعدهاله کمرنگ‌انداخت همه میگن از امپول اچ‌سی چی که ۵انتقالم‌زدم یعنی دیگه‌نگرفته دلم‌میخام بمیرم انقدرگریه کزدم تورخدابرام دعاکنید خیلی ای وی اف سخته خیلی امپول زدم‌دیگه جاندارم‌قلمبه‌شده‌باسنم‌سیاه ۵ماه دنبال کارهای ای وی اف‌بودم دیگه طاقت انتقال ندارم تورخدادعا کنید پس‌فرداازمایش دارم کسی مثل من بوده اج‌سی جی بزنه مثبت بشه ازمایشمم مثبت‌بشه یانه توروخدا  بگید اگه‌اینجوربودید

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید شما اون کاربر بودید که ۳۰ اول گرفتید ک کفتید هزینه خوراک هم با اوناست؟!

چی🙄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤

الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برای حاجت روایی استاتر 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
وای یاد خودم افتادم😔ان شاالله مثبت میشی عزیزم تحمل کن

میشه بگی توصبح‌بدی چجوری بودی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برای حاجت روایی استاتر 

قربونت گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ان شالله میشه خواهرشوهرمنم بنده خدا بعد دوبار الان ماشالله۷ ماهشه. ولی زایمان زود رس داره واسش دعاکن اونم خیلی استرس شدید داره‌ 

ان شالله میشه فقط استرس نداشته باش توروخدا.چندتا انتقال داده واست

دعات کردم انشالله دامنت سبز میشه عصه نخور

قربونت عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب چرا انقد زود بیبی چک زدی؟

مگه اونجا بهت نگفتن کی بری ازمایش؟ تو اصلا نباید بیبی چک بزنی ، فقط ازمایش خون اونم تاریخی که بهت دادن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706