2733
2734
عنوان

دارم دیونه میشم ازگریه انتقال دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 72 پست
انشاءالله خدا قابل بدونه برات دعا میکنم باردارم چله نماز شب دارم. خدا بحق حضرت علی اصغر سال دیگه با ...

منفی بودم 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
یس و زیازت عاشورا می خونم الهی که مثبت باشه و بمونه برات‌. یکم دلت رو آروم کن.  نیکان جان من ش ...

منفی شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هعی... ایشالا مامان شدی یا ب زودی مامان میشی و میای خوشحالمون می‌کنی😍😘❤️ حتما مثبت شد بهم بگو فقط ...

منفی شد😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دید منم مثل ت بدشانسم منفی شد

😭😭😭😭😭😭خیلی ناراحت شدم

دیگه جنین نداری؟

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.
2731

یاد خودم افتادم اونروز ک بیبی مثبت شد تو اسمونا بودم اون شب خیلی شب خوبی بود خاهرم پیشم بود

روز بعد رفتیم ازمایش همسرم گفت از کار برگردم میرم جوابو میگیرم یهو دیدم ب خاهرم پیان داد ک منفی شد چطوری بهش بگم😭😭😭😭😭😭واتفاقادخاهرم دستش بند بود و خودش گف ببین کی پیام داد خوندم و خشکم زد چه روز بدی بود شوهرم امد چشاش بس که گریه کرده بود پف داشت

از اون روز دیگه دلم از سنگ شد دیگه حالم از هر چی دکتر و ازمایش و ..بهم خورد همه اعتقاداتمو از دست دادم

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.

اون همه ازمایش و امپول و پانکچر و ... 

ی مدت کلا ولش کردم

الان دارم برای اهرین بار بعد چند سال دوباره میرم برای ای وی اف فقط و فقط ب خاطر همسرم 

مرد خوبیه دلم میخواد به ارزوش برسه

یاد خودم افتادم اونروز ک بیبی مثبت شد تو اسمونا بودم اون شب خیلی شب خوبی بود خاهرم پیشم بود روز بعد ...

شوهرمن مثل شوهرتونیست عین خیالشم نیتس میگه خدابخادمیشه عصه نخوردنیاروروزه اصلاهم نه گریه یمکنه نه عصه ولی من چشام بازنمیشه دارم دع میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😭😭😭😭😭😭خیلی ناراحت شدم دیگه جنین نداری؟

۹تادارم ولی میگم بریزن دور بمیرن هیچکدومشونونمیخام وقتی همه چی عالی بود نشد دیگاه نمیخام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۹تادارم ولی میگم بریزن دور بمیرن هیچکدومشونونمیخام وقتی همه چی عالی بود نشد دیگاه نمیخام

عزیزم ۹ تا دیگه داری مطمین باش میگیره ناامید نشو

عزیزم ۹ تا دیگه داری مطمین باش میگیره ناامید نشو

دیگه نمیرم‌مبگم همروبریزن دور اگه میخاست میداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاد خودم افتادم اونروز ک بیبی مثبت شد تو اسمونا بودم اون شب خیلی شب خوبی بود خاهرم پیشم بود روز بعد ...

منم قربانی بیبی چک مثبت و آزمایش منفی شدم....خیلی سخته خیلی... کاملا میفهممش یهو تمام امیدها تو یه صدم ثانیه... هعی