2737
2734
دوستان اگه کسی عمل باز میوم داشته لطفا به من اطلاعات بده عملش سخته یا آسون بعد از عمل چندروز باید استراحت کرد ، چندوقت بعد از عمل نباید واسه بارداری اقدام کرد و اینکه کسی بعد از این عمل باردار شده یا نه خواهش میکنم هر اطلاعاتی دارین دریغ نکنین
نه عزیزم نمیشه دوستان خوبم لطفا فقط اگه اطلاعاتی از عمل باز فیبروم دارین بگین ممنون میشم سوالاتی از قبیل چرا امبولیزاسیون یا لاپارا نمیکنی و و و نپرسین چون شرایط من رو دکترا فقط عمل باز تشخیص دادن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نه عزیزم نیاز به عذرخواهی نیست اینو برای این گفتم که دوستان دیگه هم این سوالاتو نپرسن من الان فقط بشدت نیاز به اطلاعات کسی دارم که عمل باز کرده و همه چیزشو میدونه
سلام عزیزم من خواهرم انجام داد تا سه ماه نباید اقدام به بارداری کرد تا یه هفته به استراحت زیاد احتیاج داشت نباید رانندگی کنی خواهرم چون پمپ درد داشت درد زیادی نداشت دو شبانه روز بستری بود
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
ممنونم نی نی جون زیر شکم خواهرتون مثل سزارین باز شده بود؟ دکتر من گفته یکماه استراحت یکسال هم نباید اقدام بارداری کرد فیبروم خواهر کجا و چندسانت بود ممنونمیشم بگی
آره عزیزم مثل سزارین بود فیبروم ساب نمی دونم چی بود چنتا داشت و بزرگ بودن احتمال چسبندگی هم خیلی بالا بود چون سنش برای بارداری خیلی بالا بود دکتر گفت 3 ماه جلوگیری نکنه استراحت هم دقیقا 1 ماه مرخصی براش نوشتن هفته اول یکم سخت بود ولی بعدش مشکلی نبود خواهر بی چاره من قبلا لاپاراسکوپی هم کرده بود ولی نتونستم بودن کامل همشون خصوصا آون مهمه رو در بیارن انشاءالله عمل خوبی داشته باشی
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
2740
آره عزیزم مثل سزارین بود فیبروم ساب نمی دونم چی بود چنتا داشت و بزرگ بودن احتمال چسبندگی هم خیلی بال ...

چندوقت بعدش باردارشد؟

از همان روزی که "تـــ ـ eـ ـ ـــو" تموم زندگیم شدی،زندگی زیباستـــ
ممنونم نی نی جون زیر شکم خواهرتون مثل سزارین باز شده بود؟ دکتر من گفته یکماه استراحت یکسال هم نباید ...

شماعمل کردیدتوروخداجواب بدید

از همان روزی که "تـــ ـ eـ ـ ـــو" تموم زندگیم شدی،زندگی زیباستـــ
شماعمل کردیدتوروخداجواب بدید

عزیزم من 20 مرداد عمل کردم و الان 17 شهریور هنوز خوش نیستم .... البته هفته اول بعد عمل برای من فاجعه بود ... هفته دوم بعداز روز 8 عمل و کشیدن نخ بخیه تا ی هفته درد شدید و یبوست و معذرت میخام بواسیر چند روز گرفتم ... الآن بهترم ولی هنوزم دارم مسکن میخورم مخصوصا شبها اگر نخورم از درد میمیرم ... الآن بخیه ام هم اعصابم را داغون کرده ی خط تیره است ... خود دکتر کرم نداد و اینقدر پرسیدم و کرم استراتادرم خریدم زدم 14 روز بعد عمل ولی نا امیدم و میترسم جای بخیه بمونه ... دیگه اینکه بعد عمل گفتن شما آندومیوزیس یعنی ضخامت دیوار رحم داری و خونریزی ات قطع نمیشه و چمدونم زود باید ازدواج کنی بچه بیاری و رحم را در بیاری ..   فکر کن من میوم عمل کردم خونریزی قطع بشه بعد اینا گفتن خلاصه از غصه دارم میترکه 

اگه سوالی داشتی بگو عزیزم

2706