2733
2734
عنوان

دوستانی که عمل باز فیبروم یا همون میومکتومی کردن لطفابیاو

| مشاهده متن کامل بحث + 83346 بازدید | 155 پست
سلام  آره عمل کردم عملم خیلی سخت بود سه ساعت طول کشید ۴تاتوده ۱۵سانتی....ولی دکتر گفت بروز بیش ...

سلام. الان خوب هستید؟ انشالله به زودی بهبود پیدا کنید. دکترتون کی بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=87802128]سلام عزیزم. دکترتون کی بود؟ خانم دکتر صفیه عشوری مقدم خیلی خوبه الانم خدارو شک هفته 19 بارداری هستم انشالله هر کی نی نی داره خدا حفظش کنه هر کسیم میخواد خدا بهش بده برای منم دعا کنید به موقع و سالم نی نیم به دنیا بیاد😗😙

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
سلام عزیزم. دکترتون کی بود؟

خانم دکتر صفیه عشوری مقدم خیلی خوبه الانم خدارو شک هفته 19 بارداری هستم انشالله هر کی نی نی داره خدا حفظش کنه هر کسیم میخواد خدا بهش بده برای منم دعا کنید به موقع و سالم نی نیم به دنیا بیاد😗😙

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2731
[QUOTE=87802128]سلام عزیزم. دکترتون کی بود؟ خانم دکتر صفیه عشوری مقدم خیلی خوبه الانم خدارو شک هفته ...

مبارکه انشالله که بارداری خوبی  داشته باشید و یه نی نی سالم و خوشگل به دنیا بیارید. کدوم بیمارستان عمل کردید؟

مبارکه انشالله که بارداری خوبی  داشته باشید و یه نی نی سالم و خوشگل به دنیا بیارید. کدوم بیمارس ...

بیمارستان اقبال عزیزم ۴راه اذربایجان بود خدایی خیلی راضی بودم.فدات بشم خیلی منم دعا کنید انشالله همه سر موقع و سلامــــت بچه هاشونو بدنیا بیارن منم به موقع و سلامت بچمو بدنیا بیارم😍😚😘

سلام . من هفته دیگه باید عمل کنم. فیبروم 15 سانتی و چند تا دیگه. شما هم مثل من شکمتون بزرگ شده بود؟

سلام عزیزم . فیبرومتون عمل کردید؟ در حاضر حالتون چطور است؟ لطفا نام پزشک و بیمارستان؟

[QUOTE=87802128]سلام عزیزم. دکترتون کی بود؟ خانم دکتر صفیه عشوری مقدم خیلی خوبه الانم خدارو شک هفته ...

چقدر خوب كه قبل از بارداري عمل كردين و فيبروم ها رو در اوردين، من چند تا فيبروم بزرگ دارم و هفته ٢٩ بارداري ام 🤦🏻‍♀️ خيلي دارم عذاب ميكشم، دكترم گفته موقع سزارين واست در ميارم

چقدر خوب كه قبل از بارداري عمل كردين و فيبروم ها رو در اوردين، من چند تا فيبروم بزرگ دارم و هفته ٢٩ ...

انشالله زایمان خوب و بی خطر داشته باشید من سر سقط قبلیم خیلی درد کشیدم فیبرومم بزرگ شده بود جوری بودم که نه میتونستم بخوابم نه بشینم خدا سر دشمن آدمم نیاره خیلی مواظب خودت باش به امید خدا نینیتو صحیح و سلامت سر موقع بغل میکنی،برای منم دعا کنید سر موقع زایمان خوبی داشته باشم بچه منم صحیح و سلامت باشه😚😘😍

2706