2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام سپیده جان.. سایز صفر سه چهار دست بیشتر نخر... چون بچه هفته های اول سریع رشد میکنه شاید سه هفته یا کمتر استفادت بشه سایز صفر
پسر که داشتی باشی اگه همه دنیا دشمنت باشن ،پسرت پشتته پسر یعنی خار چشم بد خواه های مادر پسر یعنی غرور مادر
من بادی اینا میگیرم کارترز سایز 0-3 بنظرم استفاده اش بیشتره ایرانیا رو نمیدونم چطوری اند چون برای دخترم با اینکه قد و وزنشم موقع تولد خوب بود ولی بزرگش بودن
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
2740
زهرا ولی من سرهمی خیلی استفاده کردم راحته که همشون دکمه دارن باز میکنی شون ... برا من بچه ام تا 40 روز سرهمی تنش بود
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
بچه من با وزن ۳کیلو وهفتاد و قد ۵۰ دنیا اومد. لباس سایز صفر که به نظر خیلی کوچیک می اومد اندازه اش شد و قشنگ فیت تنشه الان ۲۸روزشه کماکان صفر تنش میکنم بعضی مارکها دو صفر هم داره. من دو دست سایز صفر دارم که ای کاش دو دست دیگه داشتم. بچم همش لباس تکراری می پوشه. سایز یک و دو هم کلی لباس خریدم ولی میدونم تا چند ماه دیگه به کارم نمیاد.
بچه ای که ٣٧٠٠ م دنیا اومده باشه سایز صفر تا یک ماه تنش میره، سایز یک زار میزنه تو تن بچه، سرهمی دکمه دارم خیلی خوبه هم راحته هم بچه مرتب دیده میشه
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده ... "صادقانه زندگی کنید "
سایز صفر دو سه دست بخر.بقیه سایز ۱ و۲. سرهمی و زیردکمه دارم خوبه.. زیرپوش هم بخر . سایزصفرها رو سفید بخر . من تاپ لاین و بی بی سان خریدم. البته هنوز جوجوم دنیا نیونده ببینم چطورن
راستی من بین کریر وساک حمل تردید داشتم کدومو بخرم. کریر گرفتم که مثل نی نی لای لای تکون میخوره برای بیرون بردن بچه خصوصا واکسن وقد ووزن و مهمونی و... خیلی خوبه ولی کاش ساک حمل برداشته بودم کریر داخلش گوده بچه مچاله میشه
2706