2737
2739

از میل جنسی زیاد متنفرم؛پرت کردن حواس و غیره هم جواب نمیده...دوس دارم سرد باشم...دلیلش هم اینه که هر وقت که من بخوام نمیتونم رابطه داشته باشم که؛شوهرم فقط هر وقت خودش مایل باشه انجام میده منم اینجوری اذیت میشم،،ترجیح میدم سرد باشم و فقط هر وقت اون خواست رابطه انجام بشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوش ب حالت چجوری اینقد گرمی چیکار کردی من سردم و برعکس شوهرم خییییلی گرمه و میلشم زییاااااد اما من همش بهانه میارم ولی دوس دارم مث اون باشم

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝
2740

چقدر سخته اینجوری.حالا من اینقدر دلم میخواد میلم زیاد باشه.یه مدته زیادی سرد شدم خودم دارم افسردگی میگیرم دیگه.البته دوتا بچه ی شیر به شیر دارم مدام عصبیم رابطم باشوهرم کمرنگ شده شوهرم دیگه فقط به بچه ها اهمیت من هیچ این روزا خیلی حال دلم بده

منم مشکل تو رادارم متاسفانه.همین الان هم تو فکر همین موضوع بودم.باهاش حرف زدی؟مشکلت راگفتی؟

اگر حرف زدی واثر نداشته یه قاشق مرباخوری سرکه انگور قرمز بعد از هر غذابا اب بخور.من از یه طب سنتی پرسیدم

چقدر سخته اینجوری.حالا من اینقدر دلم میخواد میلم زیاد باشه.یه مدته زیادی سرد شدم خودم دارم افسردگی م ...

من سرد نبودم هیچوقت ولی یه مدت اوایل ازدواج عرق رازیانه میخوردم میل جنسیم خیلی زیاد شد دیگه هم کم نشد. 

2706