2752
2734
عنوان

یه راه بی ضرر واسه کم شدن میل جنسی خانمها بگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مشکل تو رادارم متاسفانه.همین الان هم تو فکر همین موضوع بودم.باهاش حرف زدی؟مشکلت راگفتی؟ اگر حرف ...

من روم نمیشه بهش بگم؛تنها چیزی که از من میبینه اینه که هیچ وقت پسش نزدم و هر وقت خواسته نه نگفتم.خودش که میدونه خیلی گرمم ولی نمیدونه دلم میخواد خیلی بیشتر رابطه داشته باشیم ولی روم نمیشه بگم،شوهرم فقط هفته ای ۴ یا ۵بار میخواد.

من روم نمیشه بهش بگم؛تنها چیزی که از من میبینه اینه که هیچ وقت پسش نزدم و هر وقت خواسته نه نگفتم.خود ...

خوبه که هفته ای پنج بار.مشغولیت خاصی نداری؟بچه سرکار رفتن؟احتمالا زیاد بهش فک میکنیمن فقط یه تایم ده روزه بعد از پری میلم بالاس.به شوهرم هم گفتم.ولی دریغ از توجه