2733
2734
عنوان

مردک سر ظهر از خونه بیرونم کرد💔

627 بازدید | 36 پست

همش واقعیته فک نمیکردم یروز اینجور زندگی مضخرفی شخماتیک داسته باشم 

ساعت ۳از سرکار اومد گفتم شارژر نیاوردی گفت نه چخبره ۱۰روز یبار شارژ خراب میکنی گفتم جنس خوب بخر تا خراب نشه زورش گرفت غرغر و سزصدا کرد منم ساکت شدم غذارو گذاشتم جلوش گف این چیه درست کردی چقد روغن داره میخوای تموم کنی همچی رو ….

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گمشو بیا جمعشون کن بعد دیدم یچی پرت شد تکه تکه شد کنترل بود 

و بعدش ظرف غذا 😣

و اومد شروع کرد به زدن من😭😭بقران ب هرکی بگم باور نمیکنه این احمق سر همچین چیزی منو بیرون کرد 

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️
https://rubika.ir/joing/EGDIBHBJ0IVFQNWIWVPEYBUZWMADEEYD گروه خانومانه در روبیکا 

گذارش

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم ❤️.                                  متاهل و متعهد 💜                                                           لطفا اقایون درخواست ندن ممنون               
گمشو بیا جمعشون کن بعد دیدم یچی پرت شد تکه تکه شد کنترل بود  و بعدش ظرف غذا 😣 و اومد شروع کر ...

خب الان کجایی

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم ❤️.                                  متاهل و متعهد 💜                                                           لطفا اقایون درخواست ندن ممنون               
2740
فک میکنم همسرت بنده خدا از نظر اقتصادی فشار روشه

داره ایفون مدل بالا و شارژر اوکی داره ولی برا من دلش نمیشه بخره 

گوشی من ۲تومن قیمتشه گوشی اون ۷۰ تومن 😒بعد انتظار داره مث تخم چشمام مواظب گوشی پوکیده و شارژر ۶۰تومنه باشم 

مگه چند تا خراب کردی؟

شارژر ک میخره ب قران ب جان دخترم شاید عمرش ۲۰روز باشه بعد میگم خراب شد میگه هه طبیعیه تو استاد خراب کردنی منکه بچه نیستم با شارژر بازی کنم اخه چرا شارژر خودش خراب نمیش 

داره ایفون مدل بالا و شارژر اوکی داره ولی برا من دلش نمیشه بخره  گوشی من ۲تومن قیمتشه گو ...

خب پس بشین آروم باهاش حرف بزن ببین مشکلش چیه

یه وقتی که هم استراحت کرده باشه هم شکمش سیر باشه کلا حالش خوب باشه

ببین چی میگه

2706